Полтавського активіста побили під час роздачі листівок

ПОЛТАВА
07.08.2014, 12:45
Полтавського активіста побили під час роздачі листівок

Учора ввечері, близько 19.30, невідомі побили полтавського активіста Ігоря Головатого – члена Громадської ради при обласній Раді, голову Громадської організації «Центр розвитку ОСББ Полтавщини», представника полтавського осередку УНСО. Він саме роздавав листівки із запрошенням на мітинг проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та проїзд у міському транспорті, що має відбутися 7 серпня о 17.30.

Про це «Останньому Бастіону» розповів сам постраждалий.

«Я ходив у районі зупинки Сінна з рупором та з листівками, закликав полтавців прийти на мітинг. Коли я почав говорити у рупор, з’явилося двоє чоловіків. Один з них кинув у мене цеглиною, я ухилився. Потім вони почали бити мене по обличчю,затиснувши між гаражами у дворі за зупинкою Сінною. Потім попередили: якщо я далі буду продовжувати свою діяльність, то пожалкую про це.

У мене є дві версії того, хто це міг бути: або перехожі, яким не сподобались мої дії. Але тоді здається дивним, що ніхто з них нічого мені не сказав, не зробив зауваження, а відразу почали бити. Друга версія – це люди, пов’язані з міськими монополістами житлово-комунальних послуг» - розповів Ігор Головатий.

Він також зазначив, що відразу зняв побої у медичному закладі та звернувся до міліції. Говорить, що погано себе почуває, його обличчя «прикрашають» гематоми, але від госпіталізації він поки що відмовився. Але після проведення мітингу планує лягти в лікарню.

«Я все таки проведу мітинг, адже витратив на виготовлення листівок власні гроші. І навіть якби я був в інвалідному візку, то все одно б приїхав роздавати ці листівки. Бо маю захищати свою громадянську позицію щодо житлово-комунальної сфери в місті. При цьому мене обурюють повідомлення місцевих блогерів, які почали говорити, що в мене пропутінська позиція, проти української влади. Це не так. Я представник УНСО, я маю активну громадянську позицію і захищаю її» - пояснив Головатий.

За його словами, після лікування він буде шукати свідків свого побиття. Говорить, що у дворі тоді була група молодих хлопців, які спостерігали все зі сторони, та двоє пенсіонерів.

Аліна Бондар

"Останній Бастіон"


Читайте також:
Полтавці вкотре вшанували пам'ять В.Г. Короленка в автобіографічній виставі нагадавши про його неоціненний вклад.
17 червня, 15:59
Жителі Кременчуцького району та представники громадських організацій вийшли на пікет проти бездіяльності СБУ
16 червня, 13:05
На виставці, присвяченій 30-річчю Незалежності України, представлені роботи київських, полтавських і харківських фотохудожників.
16 червня, 11:26
Для дітей та молоді з інвалідністю пройшов інклюзивний захід в музеї В.Г. Короленка.
11 червня, 14:33
У Полтаві відкрили перший дельфінарій. Влада планує відкриття дельфінаріїв в кожному районі міста
11 червня, 12:40
8 червня в музеї Панаса Мирного відбувся костюмований велопарад за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня».
09 червня, 12:19