ПолтНТУ отримав Гран-прі у номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді»

ПОЛТАВА
20.11.2014, 14:41
ПолтНТУ отримав Гран-прі у номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді»

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка взяв участь у Двадцять шостій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2014» та виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та Товариство «Знання» України.

В урочистому відкритті взяли участь голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич, президент Національної академії педагогічних наук України, академік Василь Кремень, заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський.

Відкриваючи роботу виставки голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич наголосила на стратегічній ролі освіти, яка є базовим соціально-економічним і духовним показником розвитку українського суспільства, а також акцентувала на тому, що ця виставка надзвичайно важлива для молоді, яка тільки робить свій життєвий вибір.

До вітальних слів приєднався президент Національної академії педагогічних наук України, академік Василь Кремень, який підкреслив, що тільки ті країни, які обирають у якості пріоритету освіту, можуть претендувати на передові позиції.

У ході виставки відвідувачі, майбутні абітурієнти та їх батьки дізналися про підготовчі програми університетів, рівень вимог до сертифікатів ЗНО зі вступних предметів, кар’єрні перспективи студентів, рівень працевлаштування випускників та іншу актуальну інформацію з питань освітньої діяльності вищих навчальних закладів.

Цього року участь у виставці взяли понад 100 провідних українських та закордонних навчальних закладів, представники, яких поінформували відвідувачів про особливості вступу та отримання вищої освіти на бакалаврських та магістерських програмах.

Серед представлених на виставці 100 вишів більше половини навчальних закладів та освітніх організацій були з Великої Британії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Польщі, Франції, Австрії, Німеччини, Японії, Ірландії, Канади, Швейцарії та Греції. Свої досягнення у науковій та освітній діяльності представив і Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

Наукові досягнення та здобутки ПолтНТУ привернули увагу почесних гостей виставки: голову Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілію Гриневич та президента Національної академії педагогічних наук України, академіка Василя Кременя. Оглядаючи експозицію нашого навчального закладу, член Наглядової ради ПолтНТУ, академік Василь Кремень наголосив, що нині університет забезпечує якісну підготовку висококваліфікованих фахівців, що формують інтелектуальну еліту нашої держави.

На Двадцять шостій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2014» науковіта інноваційніздобутки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка були високо оцінені організаторами виставки. У номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді» ПолтНТУ отримав Гран-прі за розгалужену систему науково-освітньої підготовки фахівців із вищою освітою. Адже університет пропонує молоді 30 програм підготовки ступеня бакалавра та 42 програм магістратури зі спеціальностей, які дуже актуальні на сучасному ринку праці.

Світлана Ревенко,

Центр доуніверситетської підготовки ПолтНТУ


Читайте також:
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
28 вересня, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
28 вересня, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42