Поляки оголосили бойкот торговим мережам, які залишилися працювати у росії

ПОЛТАВА
29.03.2022, 16:10
Протести в Польщі
Протести в Польщі
Фото: Вадим Винничук

Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon із закликом піти з російського ринку

Польща – одна з країн Європи, яка найбільше допомагає українцям під час війни. Поляки активно підтримують запровадження санкцій проти московії, зокрема, бойкотують міжнародні торговельні мережі, які продовжують співпрацювати із країною-агресором.

Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon з різними плакатами із закликом піти з російського ринку. Примітно, що більшість компаній, які не припинили бізнес у рф – із Франції. Вони продовжують постачати товари до росії на фоні війни з Україною.

Протести в Польші
Протести в Польщі
Фото:Вадим Винничук
Протести в Польші
Протести в Польщі
Фото:Вадим Винничук

Серед компаній які лишаються на ринку московії – німецький ритейлер Metro Cash&Carry, мережа ресторанів швидкого харчування Burger King, Nestle, Papa John's, Whirpool, Pirelli, Hilton, Hyatt, Marriott та кілька інших.

Ці компанії сплачують податки в російську казну, з якої держава фінансує закупівлю озброєння та утримує армію. Залишаючись на російському ринку, вони фінансують війну проти України!

В компанії Ашан заявили, що працюють для “мирних” росіян? Понад 70% жителів росії підтримують війну проти України. Не тільки путін винен у тому, що гинуть невинні мирні українці, дорослі та діти, у тому, що в Україні відбувається геноцид.

Ми закликаємо українців та цивілізований світ бойкотувати Ашан та інші компанії, якщо вони не йдуть з ринку московії.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Протестуючі, серед іншого, вимагають арештувати Нетаньяху, Байдена та путіна
27 березня, 07:43
Світ
Росія не припиняє спроб здійснити державний переворот у Кишиневі, де сьогодні, 28 лютого, відбувся черговий антиурядовий шабаш.
28 лютого, 19:27
Політика
Агенти Кремля таки наважилися зібрати велелюдний мітинг у Кишиневі, серед учасників: люди похилого віку, маргінали та асоціальні елементи.
19 лютого, 17:30
Світ
російський фрегат "Адмірал Горшков" готується вийти з бухти в Кейптауні до Дурбану, для участі в навчаннях з ВМС ПАР та Китаю
16 лютого, 11:19
Світ
Один зі стратегічних об'єктів, який належить Корпусу вартових ісламської революції Ірану, зазнав нападу невідомих месників.
16 січня, 17:51
Світ
Тисячі ізраїльтян та жителів Тунісу вийшли на вулиці своїх міст, щоб виразити невдоволення правителями.
14 січня, 23:15