Поляки оголосили бойкот торговим мережам, які залишилися працювати у росії

ПОЛТАВА
29 березня, 16:10
Протести в Польщі
Протести в Польщі
Фото: Вадим Винничук

Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon із закликом піти з російського ринку

Польща – одна з країн Європи, яка найбільше допомагає українцям під час війни. Поляки активно підтримують запровадження санкцій проти московії, зокрема, бойкотують міжнародні торговельні мережі, які продовжують співпрацювати із країною-агресором.

Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon з різними плакатами із закликом піти з російського ринку. Примітно, що більшість компаній, які не припинили бізнес у рф – із Франції. Вони продовжують постачати товари до росії на фоні війни з Україною.

Протести в Польші
Протести в Польщі
Фото:Вадим Винничук
Протести в Польші
Протести в Польщі
Фото:Вадим Винничук

Серед компаній які лишаються на ринку московії – німецький ритейлер Metro Cash&Carry, мережа ресторанів швидкого харчування Burger King, Nestle, Papa John's, Whirpool, Pirelli, Hilton, Hyatt, Marriott та кілька інших.

Ці компанії сплачують податки в російську казну, з якої держава фінансує закупівлю озброєння та утримує армію. Залишаючись на російському ринку, вони фінансують війну проти України!

В компанії Ашан заявили, що працюють для “мирних” росіян? Понад 70% жителів росії підтримують війну проти України. Не тільки путін винен у тому, що гинуть невинні мирні українці, дорослі та діти, у тому, що в Україні відбувається геноцид.

Ми закликаємо українців та цивілізований світ бойкотувати Ашан та інші компанії, якщо вони не йдуть з ринку московії.

Читайте також:
Світ
Ташкент усе ж пішов va banque у питанні остаточного згортання багаторічного автономного статусу Республіки Каракалпакстан.
02 липня, 16:00
Світ
Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.
13 квітня, 18:32
Світ
Працівникам вітчизняної галузі освіти варто звернути увагу на своїх іранських колег, які домагаються від влади гідного ставлення до себе.
21 лютого, 12:33
Світ
Сотні жителів Манґистауської області уже тиждень мітингують із вимогою надати житло і соціальні виплати працівникам нафтової галузі.
11 лютого, 08:37
Політика
На площі перед Офісом Президента триває протестний "Мітинг справедливості", організований родинами полеглих військовослужбовців.
03 лютого, 13:30
Світ
Наперекір заявам президента-узурпатора Касима-Жомарта Токаєва, волелюбний казахський народ не хоче бути колонією Кремля.
11 січня, 06:59