Поляки, зерно і наші фермери

Опінії
13 лютого, 20:31
Поляки, зерно і наші фермери
Фото: Facebook

Поляки так і не зрозуміли важливість України для існування Польщі. Якщо наша держава зникне, їхня згодом не проіснує і трьох місяців...

Крайнє інтерв'ю путіна Такеру Карлсону дуже чітко показало, що Польща — наступна ціль після України, бо кремлівський диктатор згадав її аж 36 разів. І навіть похвалив Гітлера за Ґданськ.

Мовляв, не віддали добром місто ща проханням фюрера — правильно зробив, що напав. Заодно і Другу світову війну розпочав...

Оці провокації на кордоні із розрізанням фур і висипанням нашого зерна — поза межами здорового глузду. І гра поза межами правил, тому наш уряд має чітко пояснити, чому такі ігри ганьба.

А заодно — незле було би провести кілька фотовиставок на тему, як фермери нині засівають поле на мінах, збирають збіжжя під обстрілами. А інколи — окупанти спеціально потім спалюють елеватори.

Також не зле було би показати фермерів, які зараз стали військовими — тобто поміняли любимий трактор на військову машину. Показати фото закатованих фермерів та їх родин, бо оце «це зерно корпорацій, а не фермерів» у Twitter — просто дніще.

Заодно має бути чіткий меседж: путін чітко оголосив, що наступна ціль у разі програшу України — Польща!

Кілька поколінь сучасних росіян виросли на ідеї взяти Берлін знову. Про це їхні фільми, пісні, програми та TikTok, а маршрут на Берлін пролягає через Україну і Польщу, тож за задумом путіна — найкраще брати той Берлін якраз руками українців, а потім і поляків.

Тому у цьому випадку, закатовані фермери будуть не лише десь у Запорізькій та Харківській областях. Вони будуть під Краковом і Варшавою, а їхнє зерно продадуть північним корейцям, аби побільше снарядів давали.

Ще китайцям — щоби давали всякі сучасні ніштяки на фронті та трошки мешканцям Африки, щобм закрили рот і голосували на ООН, як треба. А особливо активних — повезуть на Катинь, ще ж було вже!

Цього упиря Рафала Меклера треба оголосити persona non grata в Україні, а то дядько втратив ринки РФ та Білорусі, і тепер намагається помародерити на нас. Жалюгідне шапіто на крові.

Читайте також:
Новини
Президент Алєксандер Вучіч оголосив про намір залишити колективний орган, якщо туди офіційно впустять Косово. Белград провокує конфлікт.
25 березня, 14:54
Опінії
Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву. Зло множиться і шириться планетою.
24 березня, 20:53
Світ
Башкан Ґаґаузії має тотальну електоральну підтримку в автономному регіоні. Також вона однопартієць «молдовського Мертвечука» Ілана Шора.
10 березня, 16:39
Політика
«Побачити путіна і померти!». Гасло, яким керуються очільники всіх проросійських сепаратистських утворень від Придністров'я до Абхазії.
07 березня, 21:41
Новини
У 2023 році військово-повітряні сили НАТО в Європі понад 300 разів піднімались у повітря для перехоплення російських військових літаків.
02 березня, 09:39
Політика
З Тирасполя та Москви навмисно ширять панічні заклики, пророкуючи приєднання бунтівного молдовського регіону до РФ. Криза відверто штучна.
25 лютого, 15:48