Помста агресора: Київ і Сумщина під вогнем

Опінії
24.05.2025, 17:26
Помста агресора: Київ і Сумщина під вогнем

Не ми почали — але ми обов’язково закінчимо...

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Сьогодні вночі болотна імперія завдала удару дронами й ракетами по Києву. Страшного удару.

Чому по Києву? — Тому що українські сили оборони вже кілька днів б’ють по Москві. Це — помста.

Російська армія вторглася на Сумщину й намагається захопити Юнаківку, від якої до Сум — рукою подати. Зрозуміло, що це операція-помста за наступ на Курщину. Суми шкода, але чому так відбувається?..

Не плутайте російську агресію — анексію Криму, війну на Донбасі, широкомасштабне вторгнення — з операціями наших сил оборони. Ці операції можуть бути успішними й неуспішними, але точно: не ми агресор, не ми першими почали.

І коли російська пропаганда трубить на весь світ, що вони руйнують будинки в Сумах або в Києві тільки тому, що ми бомбили Москву або провели операцію на Курщині — вони брешуть. Бо саме вони — агресори.

І що б ми не робили — нам Бог пробачить. Бо Господь любить тих, хто воює за справедливість.

Читайте також:
Війна
Велика Британія готує нову версію масштабного плану з підготовки всієї країни до переходу в стан війни.
вчора, 18:36
Політика
7 років тому народ обрав президентом воюючої країни блазня-українофоба, який на брехні й популізмі злетів на політичний олімп.
08 квітня, 15:05
Новини
Казахстан відмовився від послуг російських компаній під час будівництва ТЕЦ у Семеї, Кокшетау та Усть-Каменогорську.
07 квітня, 15:11
Війна
Веніславський: Чинна система забезпечує понад 90% особового складу, ламати її — небезпечно.
05 квітня, 09:10
Політика
За допомогою застосунку було ідентифіковано персонал закордонних баз Британії.
04 квітня, 11:58
Опінії
Під виглядом статусу титульної нації пропонують модель без представництва та колективної волі.
02 квітня, 12:00