Понад 5 млн грн отримали місцеві бюджети Полтавщини за надані землевпорядниками адмінпослуги

ПОЛТАВА
13.10.2016, 11:05
Понад 5 млн грн отримали місцеві бюджети Полтавщини за надані землевпорядниками адмінпослуги

192 922 адміністративні послуги надали органи земельних ресурсів Полтавщини населенню з початку року. З них 119 366 або 62 % – на безоплатній основі. 38 % або 73 556 адмінпослуг надані на платній основі. Про це повідомило Головне управління Держгеокадастру Полтавської області на своєму сайті.

За адмінпослуги, що потребують оплати, фахівці землевпорядної служби Полтавської області перерахували до бюджетів 5 255 тис.грн. Найбільші надходження – 4 386 тис.грн. місцеві бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 66 132 таких документа.

Поширеною для Полтавщини є послуга з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За уточненням даних звернулись 3 546 осіб. В результаті бюджети поповнилися на суму 628,1 тис.грн.

Ще 240 тисяч гривень надійшло за проведення державної експертизи землевпорядної документації та надання інших адмінпослуг.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувались проведення державної реєстрації земельних ділянок і видачі витягів на її підтвердження (27 032) та видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (19 214). Довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями затребували 10 423 особи.

В якості надання адміністративних послуг Головне управління прийняло 14 801 рішення щодо розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.


Читайте також:
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
12 липня, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38