Понад тисяча містян вшанували жертв Голодомору в Полтаві

ПОЛТАВА
26.11.2016, 18:10
Понад тисяча містян вшанували жертв Голодомору в Полтаві

Скорботною ходою і молитвою близько тисячі полтавців вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років. Із запаленими свічками, українськими прапорами та колосками громадяни та священнослужителі пройшли від Театральної площі до Свято-Успенського собору.

– Ніхто не змушував долучатися до ходи, прийшов за бажанням. Це – моя позиція. Хочу бути свідомим. Нашим дітям про голод крім нас ніхто не розкаже, – студент педуніверситету Віталій Шафрановський.

Багато людей тримали в руках свічки, лампадки і зв'язані колоски пшениці.

– Був страшний геноцид нашого народу. Тих, хто був українцем, хто не сприймав радянської влади Просто хотіли знищити. Це величезна трагедія для всього світу. Ми не можемо забути те, що нас свідомо знищували на власній землі вороги, – сказав архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

Після хресного ходу полтавці помолились за душі полеглих під час Голодомору українців.


Читайте також:
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
12 липня, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38