Понесло сумного мустанга, а ірже коник Пржевальського

Опінії
15 лютого, 11:04
«Виберемо Зеленського, хоч посміємося»
«Виберемо Зеленського, хоч посміємося»
Фото: © Н2О

Ми з вами, шановні однодумці, вже як ота суцільна єГалька з анекдоту, котру єДід так затуркав, що вона й сама не відає, що єтворить.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Атож, біс його знає, наскільки гарною є й оця новина: десятигодинні берлінські посиденьки політичних радників лідерів нормандської четвірки за участю реального президента України (і не плутайте габарити «каптьорщика» з «найвеличнішим» пшиком) очікувано завершилися непідписанням хоч би чого-небудь – ні тобі Кючук-Кайнарджійського миру, ні Ялти, ні Версалю.

Сокира війни висить над люлькою миру: то й знову переобраний Штайнмаєр її гойдне, то Поппінс-Верещук на ній повисне. Поки що й усі прогнози  ̶  коню під хвіст. Як наші нажахані: «От же ж –  здадуть паразити!», так і їхні – із загляданням у баньки бункерного щура. Поки що виходить по-Троцькому: «ні війни, ні миру». З перспективою нових посиденьок.

А чому на нашому дивані міжнародна тема перебила тутешнє смартфонне «єдід-єбаб», пояснюємо.

Сумний мустанг із зовнішньої ординської стайні на кличку Лавр хвицьнув копитом на нашого усього із себе закордонного поні Кулю, понесло огира: «… це вже точно школа Геббельса, а може, навіть перепльовує мистецтво головного пропагандиста Третього рейху…».

Ну, на нашого поні, у котрого ні ваги, ні місця на тлі каптьорщика, сумний мустанг визвірився через натяк пана Кулеби на неможливість перебування України на одному гектарі з ушльопками з т. зв. «ДЛНР». І то вже справа Кулі, який погодився на роль лакмусового папірця у «мінських іграх», реагувати чи ні на плювок Лавра. Утреться.

Ми ж про зашквар. Несподівано над країною, занімілою від грядущої смартфонної манни із зелених небес впереміж з «точками-у», «смершами» та «іскандерами» у якості бонусу, пролунало іржання такого собі коника Пржевальського! Відразу зауважимо, що, як на нас, лідерові парламентської партійної стереобільшості діджею Брауну Арахамії  навіть до поні Кулі ще рости та рости.

А оскільки для нашого парламентаризму день без зашквару – втрачений день, цнотлива та переважно твереза мережа скинулася від новели авантюрника!

На нього, горопашного, знову накотило. На шоу Єгора Гордєєва «Твій вечір» на 1+1 на скаргу ведучого щодо заборони розпивати алкоголь під час телешоу фракційний бугор запропонував: «Ну, давайте ми поміняємо закон...».

Звісно, небайдужі миттєво розширили межі застосування арахаміївської новели: дайош роздачу коксу у сесійній залі!, за кермо з трьома проміле!, амфетамін – до списку вованової тисячі!, є-депутату – по є-бабі! тощо.  

А ми шкодуємо сердешного. Ну, чого ви, порохоботи шоколадні, насіли на чоловіка? Вириваєте з контексту мрію наркозалежного? Його шеф вже давно у прострації – тверезим городити про «майські шашлики» напередодні біс його знає чого неможливо в принципі.

Читайте також:
Опінії
Смачну каву в сонячному Києві вам забезпечують сотні загиблих та поранених чоловіків та жінок щодня
09 травня, 16:05
Опінії
«Все говорят, что мы вместе, но немногие знают – в каком»…
17 лютого, 18:20
Світ
Наперекір власній правопопулістській та євроскептичній риториці угорський прем'єр-міністр не має наміру повторити "Brexit".
16 лютого, 08:37
Опінії
Або побіжна заувага майбутнього власника останньої моделі смартфона до забезпечення абсолютної рівності старого з малим...
10 лютого, 09:24
Економіка
Поки "найвеличніший лідор сучасності" оголошує настання економічного дива в Україні, пересічні громадяни зводять кінці з кінцями.
04 лютого, 12:59
Полтава
Що не день, то перл, як від представників Зе-влади, так і від нечисленних прихильників "президента Голобородька".
15 січня, 09:48