Попри димові хмари з Чорнобильської зони над Києвом, Кличко запевняє, що радіації немає

14 квітня, 14:49
Віталій Кличко
Віталій Кличко
Фото: 24tv.ua

Кияни скаржаться, що відчувають їдкий запах навіть у квартирах із зачиненими вікнами.

Мер столиці Віталій Кличко запевнив, що у столиці постійно контролюють радіаційний фон, перевищення поки що немає.

Про це він сказав під час онлайн-пресконференції.

«У столиці ми постійно контролюємо радіаційний фон. Перевищення поки що немає. Фон не перевищує 0,013 мікрорентген на годину. При нормі 0,03 мікрорентгени на годину», – повідомив Кличко.

Відомо, сщо в екосистемах Чорнобильської зони тривають пожежі. Для гасіння вогню залучено 96 одиниць техніки та 405 чоловік особового складу.

«Там працюють рятувальні служби вже з багатьох міст України. Зупиняють вогонь і київські рятувальники, і з Дніпра їдуть на допомогу, з Полтави. Залучена авіація. Залишаються три напрямки пожеж – Корогоцьке, Котовське та Лісовецьке лісництва. Причина пожеж – спалювання сухої трави та необережне поводження з вогнем», – зазначив мер Києва.

Також він повідомив, що під Києвом внаслідок горіння трави тліє торф. За тиждень торф гасили у Бородянському, Броварському і Вишгородському районах на площі близько 4 гектарів.

Мер також нагадав, що парламент збільшив штрафи для паліїв до 150 тисяч гривень.

«Я звертаюся до всіх, хто стане свідком того, що палять траву, очерет чи багаття, звертайтеся до правоохоронців. Надавайте інформацію. Тільки разом ми зможемо упередити це зло!» – наголосив Кличко.

Як повідомляли ЗМІ, у вівторок вранці, 14 квітня, столицю затягнула димова хмара з Чорнобильської зони. Кияни скаржаться, що відчувають їдкий запах навіть у квартирах із зачиненими вікнами.

Нагадаємо, рятувальники й лісники тільки лише за 11-12 квітня 60 разів виїжджали на гасіння пожеж загальною площею майже 200 га. На сьогодні зафіксовано 33 великих пожежі.

Читайте також:
Минулого місяця на базі лікарні розгорнули чотири інфекційних відділення загальною кількістю 200 ліжок.
16 жовтня, 17:23
Останні події в Києві збентежили лейтенанта Баканова, оскільки його воїнство виявилося не здатним виконувати свої прямі обов’язки.
04 серпня, 09:36
Після розпиття алкогольних напоїв хрещений почав завдавати хлопчику ударів.
01 липня, 19:01
«Евакуювали 21 особу. Розблоковано 1 людину і проводиться розблокування трьох людей з-під завалів».
21 червня, 14:04
Хуліганом виявився 38-річний уродженець Черкаської області.
15 травня, 14:53