Попри обіцянки депутатів полтавський бюджет все ж змінять

ПОЛТАВА
22.03.2017, 15:47
Попри обіцянки депутатів полтавський бюджет все ж змінять

Одним з основних питань, яке розглянули під час комісії міськради щодо з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, були зміни до бюджету.

Порядок денний засідання був солідним – депутати мали опрацювати 33 питання. Цікаво, що проводять бюджетну комісію за два дні до самої сесії, яка відбудеться 24 березня. Деякі ж депутати скаржилися, що не мали можливості ознайомитися із усіма необхідними документами вчасно, нарікаючи на те, що їх не публікують вповні.

Зокрема, обранці цікавилися подробицями питань «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік» (до слова, депутати запевняли, що жодних змін не будуть вносити після прийняття міського бюджету-2017). Також були дискусії під час обговорення питань про казначейство та співпрацю між управлінням ЖКГ й Держфінінспекції в Полтавській області. Як саме змінять міський кошторис та в яких галузях – стане відомо під час засідання міськради.

Нагадаємо, у міськраді «розпалася» так звана «ширка» (широка коаліція).«Рідне місто» покинуло так званий союз більшості («БПП «Солідарність», «Совість України», «Рідне місто»). Як нині збираються домовитися між собою депутати та хто увійде до «ширки» – полтавці зможуть дізнатися вже цієї п’ятниці. Також заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко пішов з посади, його змінить «людина Матковського» Андрій Лямін. 

Віктор Карпенко

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56