Порадили тиснути на жалість: Мамай звернувся до виборців із трагікомічним відео

ПОЛТАВА
16.07.2019, 11:41

Колишній мер Полтави Олександр Мамай звернувся до виборців із відео, у якому жалісливо просить підтримати його на виборах до Верховної Ради.

Попри всі корупційні скандали, величезний антирейтинг та скандальне звільнення з посади міського голови Олександр Мамай не хоче йти з політики і балотується до парламенту по 144-му мажоритарному округу.

Політик переживає кризу жанру. Класичні методи підкупи виборців, які раніше допомогли йому дістатися мерського крісла, зараз задіювати важко. Подекуди Мамай намагається використати непрямий підкуп виборців. Так, 6 липня кандидат в народні депутати влаштував для полтавців святковий захід, під час якого відбувся розіграш цінних призів. Але цього для перемоги у виборах замало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові порушення виборчого законодавства: відзначилися Бублики і Мамай

Тому Олександр Мамай опублікував відео-звернення до виборців. Щоправда, переглянувши відео, можна дійти думки, що Мамай платить своєму виборчому штабу або дуже мало, і співробітники штабу спеціально підставляють свого клієнта, або ж багато, і ті діють аж занадто креативно.

Відео зняте у «нафталінному» жанрі.

Своє звернення Мамай починає, згадуючи бюджетників. «Шановні освітяни, працівники галузі охорони здоров’я, культури, молоді та спорту» – лунає досить фальшивий голос під трагічні звуки скрипки. Далі Мамай оповідає про свої нібито досягнення у кріслі мера.

Звернення закінчується з трагічними інтонаціями у голосі: «Сьогодні мені вкрай необхідна ваша допомога та ваша підтримка… Прошу вас підтримати мою кандидатуру в депутати до Верховної Ради України на 144-му округу».

Але, попри всі намагання викликати співчуття у виборців, гра Мамая багатьом видалася непереконливою. Ходять чутки, що йому за погану гру навіть погрозили «исключить из числа пайщиков-концессионеров».

Читайте також:
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
10:43