Порошенко вважає Путіна небезпечнішим за коронавірус

ПОЛІТИКА
21.02.2020, 17:17
Петро Порошенко
Петро Порошенко
Фото: prm.ua

Нинішня влада занурилася у прикладну вірусологію, і традиційно мовчки пропускає атаки Путіна.

Шкода, що нинішня влада занурилася у прикладну вірусологію, і традиційно мовчки пропускає атаки Путіна. Путін – куди більша небезпека, ніж коронавірус.

Про це лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко написав у себе на сторінці у Фейсбук.

«Володимир Путін – дуже небезпечний ворог України. І його мета – забрати не лише українську землю, а й українську душу. Для того, аби переконатися, що мир з Україною не входить в його плани, не треба зазирати йому в очі. Достатньо послухати, що він говорить», – пише Порошенко.

Порошенко нагадує, що Путін думає, що української мови не має існувати. Що української нації не має існувати, що ми з ним – один народ, така собі покалічена західними впливами гілка росіян.

«Путін вважає, що православна церква має бути тільки Московського патріархату. Це означає тільки одне – Україні життєво необхідні власні армія, власна мова і своя церква. Отже, ми все зробили правильно», – переконує політик.

Порошенко також закликав владу у цій ситуації не мовчати.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Він придбав кілька ділянок по 36 тисяч грн і зводить два будинки.
09:22
Політика
Польська прокуратура має намір заарештувати 43 російських судмедекспертів.
вчора, 15:34
Політика
Аналіз компаній та іноземних співвласників.
вчора, 15:10
Політика
Наші діаспоряни, українці за кордоном, мають гуртуватися як роблять інші громади іммігрантів. Вони мають хотіти об'єднуватися один з одним.
вчора, 13:44