Порошенкові не сподобалось рішення податківців оштрафувати Roshen на 630 тис. гривень

ПОЛТАВА
02.02.2018, 10:41
Порошенкові не сподобалось рішення податківців оштрафувати Roshen на 630 тис. гривень

Порошенко засудив вінницьких податківців за штраф для Roshenу розмірі 630 тис. гривень.

Нагадаємо, що у січні цього року Вінницький міський суд був змушений визнати начальницю регіонального управління по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Оксану Кушнір винною у скоєнні службового підробленння.

Як стверджує видання «Страна», у 2013 році фіскальна служба оштрафувала кондитерську фабрику Roshen у Вінниці на 630 тис. гривень. Після перевірки ревізорами документації фабрики було зафіксовано заниження компанією зобов’язань по ПДВ, що становило 91,5 тис. гривень, що не завадило Кушнір підписати всі необхідні документи та приховати даний факт.

– За чотири місяці до Євромайдану "Вінницька кондитерська фабрика" оплатила суму в розмірі 630 тис. гривень, що підтверджується платіжним дорученням №25647 від 24.07.2013. Однак після втечі екс-президента Віктора Януковича і приходу до влади Петра Порошенка вінницьких фіскалів, які перевіряли корпорацію президента, засудили за статтею за видачу посадовою особою завідомо неправдивого офіційного документа. А сплачені в бюджет донарахування податків повернули кондитерам, – повідомляє «UA1».

Кушнір, у свою чергу, оштрафували лише на 4250 гривень із позбавленням права займати в органах Державної фіскальної служби на три роки, проте через закінчення строку давності справи, покарання було скасовано. 

Відділ моніторингу

Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52