Порошенкові не сподобалось рішення податківців оштрафувати Roshen на 630 тис. гривень

ПОЛТАВА
02.02.2018, 10:41
Порошенкові не сподобалось рішення податківців оштрафувати Roshen на 630 тис. гривень

Порошенко засудив вінницьких податківців за штраф для Roshenу розмірі 630 тис. гривень.

Нагадаємо, що у січні цього року Вінницький міський суд був змушений визнати начальницю регіонального управління по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Оксану Кушнір винною у скоєнні службового підробленння.

Як стверджує видання «Страна», у 2013 році фіскальна служба оштрафувала кондитерську фабрику Roshen у Вінниці на 630 тис. гривень. Після перевірки ревізорами документації фабрики було зафіксовано заниження компанією зобов’язань по ПДВ, що становило 91,5 тис. гривень, що не завадило Кушнір підписати всі необхідні документи та приховати даний факт.

– За чотири місяці до Євромайдану "Вінницька кондитерська фабрика" оплатила суму в розмірі 630 тис. гривень, що підтверджується платіжним дорученням №25647 від 24.07.2013. Однак після втечі екс-президента Віктора Януковича і приходу до влади Петра Порошенка вінницьких фіскалів, які перевіряли корпорацію президента, засудили за статтею за видачу посадовою особою завідомо неправдивого офіційного документа. А сплачені в бюджет донарахування податків повернули кондитерам, – повідомляє «UA1».

Кушнір, у свою чергу, оштрафували лише на 4250 гривень із позбавленням права займати в органах Державної фіскальної служби на три роки, проте через закінчення строку давності справи, покарання було скасовано. 

Відділ моніторингу

Читайте також:
Лабораторні дослідження за 7 квітня підтвердили чотири нові випадки коронавірусу в Кременчуці на Полтавщині.
07 квітня, 17:50
Сьогодні у Полтаві закрили всі вуличні МАФи. Припинили роботу кав’ярень та закладів, які готували страви на виніс.
07 квітня, 17:30
Якщо старша за 60 років людина відійде від дому на відстань понад 2 км, поліція складе на неї адмінпротокол.
07 квітня, 16:05
Вчора поліцейські склали 6 протоколів на людей без масок, на трьох полтавців у парках, на чотирьох – на спортмайданчиках.
07 квітня, 13:50
СБУ виявила нанесення чиновниками Полтавської ОДА мільйонних збитків бюджету під час виконання будівельних робіт аеропорту «Полтава».
07 квітня, 12:45
У лабораторію Кременчука завезли нове обладнання для діагностики коронавірусу. За день там оброблятимуть по 200 тестів.
07 квітня, 11:00