Посадовицю Одеської митниці спіймали на хабарі

КРИМІНАЛ
09.08.2025, 17:01
Посадовицю Одеської митниці спіймали на хабарі

Посадовиця Одеської митниці вимагала 270 тисяч гривень хабара у представників двох компаній.

Жінку затримали на «гарячому», повідомив Офіс генпрокурора в суботу, 9 серпня.

«Підозрювана, користуючись службовим становищем, вимагала та отримала від представника двох компаній понад 270 тисяч гривень. Натомість обіцяла не вживати заходів щодо максимального нарахування штрафів за порушення митного законодавства», – йдеться у повідомленні.

Працівницю митниці затримали. Вона отримала підозру за статтею про одержання неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням розміру застави в сумі 787 тисяч гривень.

Досудове розслідування проводить Головне слідче управління ДБР за оперативного супроводу Управління СБУ в Одеській області.

Автор : Вікторія Слободенюк
Читайте також:
Кримінал
Правоохоронці повідомили заступнику 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського про підозру в одержанні хабаря.
17 квітня, 18:08
Політика
Правоохоронці заявили про збитки понад 100 млн грн, а серед підозрюваних є чинні та колишні посадовці.
17 квітня, 14:35
Позиція
Полтавщина перетворилася на ЗАТ казнокрадів, де Конституція та Кримінальний кодекс існують лише у вигляді макулатури.
17 квітня, 13:00
Кримінал
Експосадовиці з Києва призначили 7 років тюрми, але вона за кордоном.
17 квітня, 11:37
Війна
Побудувавши опорний пункт у воді.
17 квітня, 09:32
Політика
Суддя ВАКС Інна Сердюкова задекларувала 90 тисяч доларів невідомого походження.
16 квітня, 15:00