Пособництво. Підлість і ганьба влади України, що видала Тумгоева на вбивство банді ФСБ

ПОЛТАВА
13.09.2018, 13:46
Пособництво. Підлість і ганьба влади України, що видала Тумгоева на вбивство банді ФСБ

Генеральна прокуратура України таємно екстрадувала інгуша Тимура Тумгоева в Росію за запитом банди ФСБ. Тієї банди, яка ось уже кілька років вбиває українців, захопивши її землю і відкрито заявляє, що знищить Україну.

За даними представників вайнахської діаспори України, його екстрадували рано вранці 12 вересня вже через кілька годин після другого затримання.

Інформацію про підлість влади України підтвердили виданню «Кавказ.реаліі» у "Харківській правозахисній групі", яка здійснювала юридичний супровід справи Тумгоева. Інформатор із ХПГ підкреслив, що на момент екстрадиції рішення комітету ООН з прав людини про припинення екстрадиції Тумгоева залишалося в силі.

Рішення про екстрадицію Тумгоева підписав посібник російської банди ФСБ, заступник генпрокурора України Євген Єнін.

На 12 вересня було призначено суд щодо продовження запобіжного заходу Тумгоеву. Очікувалося, що буде продовжено особисте зобов'язання прибувати на першу вимогу прокурора або судді. Однак посібники банди ФСБ поспішили видати його в обхід власних законів.

До цього Тумгоева двічі затримували - в Києві, перед від'їздом до Харкова, і по приїзду в Харків, де повинен був відбутися суд. При затримані йому інкримінували «прострочену довідку прохача притулку».

Нагадаємо, Тумгоев звернувся до міграційної служби України з проханням про притулок, а довідка є документом, що засвідчує його особу.

Тумгоев був затриманий української прикордонною службою в аеропорту Харкова в червні 2016 року, куди він прибув з Туреччини. У липні 2017 року його звільнили з-під варти після закінчення терміну екстрадиційного арешту.

Незважаючи на те, що Тумгоев дотримувався приписів суду і рішення комітету ООН з прав людини, який зобов'язав українську владу припинити екстрадицію, влада України здійснили ганебну зраду.

Підставою для видачі став запит ворожої російської банди ФСБ, яка регулярно проводить теракти проти України, вбиває українців на Донбасі і веде проти українського народу тотальну війну на знищення.

Свого часу президент Грузії Саакашвілі, а до нього Шеварднадзе теж видавали чеченців Росії, сподіваючись таким чином відкупитися чужою кров'ю від російської агресії. Результат торгу на чеченській крові всім відомий.

Саакашвілі викинув Шеварднадзе з влади. Потім викинули самого Саакашвілі, який став політичним бомжем без паспорта і без громадянства. Грузію позбавили своїх територій і заправляє там зараз шістка Путіна на прізвище Іванішвілі.

Якщо влада України думає, що завдяки пособництву своєму ворогові вона зможе мати якісь дивіденди, то глибоко помиляється. Кров виданих на вбивство в Росію інгушів і чеченців може відгукнутися ще більшими втратами для України, ніж було втрачено до сих пір. А Порошенко ризикує стати таким же політичним бомжем, як і Саакашвілі.

Відділ моніторингу

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40