Пособництво. Влада України виправдалася за видачу Тумгоева і заявила, що не видасть Тімарова

ПОЛТАВА
20.09.2018, 10:13
Пособництво. Влада України виправдалася за видачу Тумгоева і заявила, що не видасть Тімарова

46-річний уродженець Чечні Мовла Тімаров звільнений з СІЗО міста Миколаєва за рішенням генпрокуратури України. Про це журналістам повідомила адвокат Тетяна Гриненко.

Рішення прийнято після того, як в прокуратуру Миколаївської області була подана скарга. «Вони передали в генпрокуратуру скаргу і там прийняли правильне рішення, почули мене. Там взагалі немає складу злочину », - сказала вона.

Банда ФСБ Росії оголосила Тімарова в розшук у 2012-му через Інтерпол. У Чечні його переслідували кадирівці і, щоб заарештувати, підкинули йому героїн.

Як повідомила адвокат Гриненко, в 2015-2016 рр. Тімаров знаходився в складі чеченського добровольчого батальйону ім. Джохара Дудаєва, воював проти російських окупантів на Донбасі. Потім він був волонтером батальйону ім. шейха Мансура. В ході бойових дій на південному сході України Мовла був кілька разів контужений.

Чеченський батальйон імені Дудаєва на чолі з Ісою Мунаєвим, а пізніше Адамом Осмаєвим існував в 2014-2016 рр. Чинний нині батальйон ім. шейха Мансура був створений в 2014 році.

Тим часом глава генпрокуратури Луценко спробував виправдатися за зрадницьку видачу Росії уродженця Чечні, етнічного інгуша Тимура Тумгоева. Він оголосив, що Тумгоев нібито знаходився на фронті на Донбасі «тільки один тиждень». І, мовляв, якби він воював, то його б не видали Росії.

Однак Луценко нахабно лукавить. Навіть якщо Тумгоев взагалі не брав би участь у боях проти російських на Донбасі, це аж ніяк не виправдовує зраду української влади, які видали своїм ворогам (Росії) їх ворога (Тумгоева), тільки тому, що російська тербанда ФСБ, що вбиває українців, зажадала його видачі.

Це абсолютний нонсенс, коли воююча сторона видає своїм ворогам їх супротивників. Єдине пояснення цьому може бути тільки одне - зрада чи особиста зацікавленість. Очевидно, що генпрокуратура України - розсадник агентури ФСБ.

Що стосується звільнення уродженця Чечні Мовли Тімарова, то воно стало можливим після масових акцій протесту біля будівлі генпрокуратури і ультиматуму українських активістів і ветеранів війни з Росією, які зажадали відставки Луценка і його заступника Єніна, які оголошені пособниками ворожої банди ФСБ.

Якби не було цих акцій протесту, то влада України, швидше за все, видала б Росії і Мовлу Тімарова, виправдавши чергову ганебну зраду якою-небудь історією.

Та й що можна чекати від влади, яка, виявляється, цілих 4 роки з початку війни дружила з Росією (договір про дружбу денонсовано тільки зараз), яка окупувала величезну частину території країни, вбила і покалічила десятки тисяч українців і загрожує самому існуванню України.

Відділ моніторингу

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40