Посол Канади пообіцяв полтавцям енергетичну незалежність

ПОЛТАВА
21.11.2014, 15:15
Посол Канади пообіцяв полтавцям енергетичну незалежність

Перебуваючи у Полтаві, новопризначений посол Канади в Україні Роман Ващук заявив, що Канада буде усіляко сприяти Україні в здобутті нею енергетичної незалежності. Зокрема, на відкритті сервісного цеху "Укрнафтогазсервісу" з обслуговування бурового обладнання канадської компанії Wenzel Downhole Tools Ltd він заявив: «Наша країна вітає шлях України до енергетичної незалежності. Україна володіє вагомим потенціалом для розвитку зазначеної галузі та грамотними фахівцями, а Канада - великим досвідом у виробництві бурової техніки».

Дипломат відзначив, що Канада надала в оренду унікальне газовидобувне обладнання. Це дасть змогу не тільки відновити видобуток газу з покинутих свердловин, а й пробурити нові, навіть на Луганщині. Ващук зазначив, що обладнання буде використовуватися, насамперед, у центральній і східній Україні для видобутку газу.

"Це інструментарій для приватного і державного бізнесу в Україні у газовидобувну галузь... Йдеться про набуття енергетичної незалежності України", - підкреслив Ващук.

Новітній цех збудований за канадськими стандартами і немає аналогів у Східній Європі. Ващук зазначив, що Канада є давнім і надійним партнером України і має намір зміцнити відносини в енергетичній сфері.


Читайте також:
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
вчора, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26