Позаконституційний єрмак розповів про свої плани

ПОЛІТИКА
15 червня, 17:31
Позаконституційний єрмак розповів про свої плани

Позаконституційний хазяїн віників і тряпок з Банкової будує чергові плани.

«Формула миру» ухилянта від нахилянтів Зеленського має бути основою припинення російської війни, але Україна готова й до інших ідей та пропозицій, якщо вони поважають незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.

Про це заявив Андрій Єрмак в ефірі ЗелеМарафону «Єдині новини» перед початком Саміту миру у Швейцарії.

«Ми вважаємо, що абсолютно справедливо, що наша «формула миру» є основою, тому що війна й агресія проти України. Тут треба абсолютно справедливо визнавати. Але ми наголошуємо та говоримо про це завжди, і наша позиція дуже чітка: ми відкриті до будь-яких пропозицій та ідей від усіх країн, які поважають нашу незалежність, територіальну цілісність та наш суверенітет», - сказав він.

За його словами, для України важливо, що на саміті у Бюргенштоці було напрацьовано спільний план, який буде підтриманий більшістю країн світу.

Єрмак також заявив, що альтернативні плани – «це не є добре».

«Бо знову ж таки, є війна та агресія проти України. Я взагалі не розумію, як можна про щось там говорити, не спитавши нас та не враховуючи нашу позицію. Думаю, що це – неможливо та неперспективно», - пояснив він.

Також Єрмак прокоментував відсутність Китаю та саміті та ймовірність мирних планів від КНР.

«Що стосується участі країн, яких сьогодні тут немає, то думаю, що президент Зеленський чітко сказав на пресконференції з президентом Байденом, що якщо принципи наші збігаються, наприклад, з Китаєм, то це цей діалог буде розпочато, і Китай приєднається до цього процесу. Якщо ці принципи якісь інші – то це не до нас», - сказав він.

Позаконституційний єрмак розповів про свої плани_1


Чергові «ідеї» єрмака - зеленського по здачі України путіну цілком зрозумілі, і є неприйнятними для здорової частини українського суспільства.

Натомість, у здорової частини українського суспільства є свої ідеї розвитку України і міжнародних відносин, але без  єрмака, зеленського, та їх зелених гавкучих шавок.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
Це диверсія, навмисна шкода, знищення економіки, намагання очистити територію від людей?
вчора, 09:35
Опінії
Усі ці довгі й безглузді розмови про НАТО — це все димова завіса, що маскує неефективність національної української політики безпеки.
13 липня, 16:20
Війна
Закупівлі продуктів харчування для військових останнім часом почали все частіше набирати рис скандальності.
13 липня, 08:32
Позиція
А полтавські поліцейські сумлінно захищають не національні інтереси, а інтереси так званих фунтів «Газпрому».
11 липня, 10:38
Опінії
Польща готова закрити небо над Україною: що означає нова безпекова угода?
10 липня, 15:00
Опінії
Неможливо отримати перемогу під керівництвом зрадників. Але, їжаки плакали, кололись, але вперто продовжували займатися коханням.
06 липня, 10:20