Правило Таліону: українці мститимуться окупантам

Опінії
03 серпня, 19:12
Правило Таліону: українці мститимуться окупантам
Фото: Facebook

За кожного вбитого полоненого захисника України має бути страчено 10 російських терористів. Це рівнозначна ціна за страждання нашого народу.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

Навряд чи нинішня влада вже зараз формує спеціальне секретне бюро, цілі якого пошук і ліквідація всіх російських воєнних злочинців. І навряд сформує його у майбутньому.

Радий був би помилятися. Але якщо і майбутні очільники української держави не створять таку структуру для пошуку й страти всіх росіян: військових і найманців, які катували та вбивали наших полонених, давали накази – відкривати вогонь по мирних мешканцях, робити запуск ракет по мирним містам і їх виконували.

Всіх тих, хто вбивав, ґвалтував, грабував і мародерів, скоював злочини в Україні. Таку структуру українські громадяни повинні будуть створити самі, у приватному порядку.

І перші у списку на ліквідацію – Владімір Путін і його оточення, російські військові очільники. Тобто, всі ті, хто у РФ віддавав злочинні накази під час цієї війни.

Де б на планеті не знаходився російській воєнний злочинець або український колаборант, – він чи вона постійно мусить боятися. Боятися, що раптова смерть може знайти його, де завгодно: у будь-який час і в будь-якому місті.

Це потрібно не тільки для помсти тим, хто вже скоїв такі злочини, а ще і для того, щоби донести й закарбувати у свідомості всіх у світі й у всіх ворогів України. Затямте: злочини проти України та українців – це дуже безглузде бажання і смертельно небезпечна дія!

Переконаний, досвід ізраїльського "Моссаду" з пошуку і ліквідації нацистських злочинців і палестинських терористів нам у допомогу. Берімо його на озброєння.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Кримінал
Ним виявився 29-річний уродженець Туви – Очур-Суге Монгуш – і станом на тепер кривавий найманець із терористичного угруповання "Ахмат".
07 серпня, 08:00
Світ
Але міжнародні організації про це мовчать... навіть стурбованості ніхто не висловив
06 серпня, 13:45
Опінії
Вміщення "Азовців" у тюрми – це «операція з порятунку», розроблена керівництвом МО України ?
01 серпня, 11:05
Світ
Проект резолюції створила двопартійна група високопоставлених сенаторів США
22 липня, 13:44
Війна
Жителі окупованого села Владівка Запорізької області б'ють на сполох через сприяння геноциду з боку колишніх педагогів і правоохоронців.
18 липня, 18:01