Вбивство в окупованій Оленівці п’ятьох десятків полонених бійців

Опінії
01 серпня, 11:05
Вбивство в окупованій Оленівці п’ятьох десятків полонених бійців

Вміщення "Азовців" у тюрми – це «операція з порятунку», розроблена керівництвом МО України ?

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Лише російські посіпаки, які не вірять Міністерству оборони України, обурюються вбивством в окупованій Оленівці п’ятьох десятків полонених бійців, доставлених туди з «Азовсталі».

Бо ніякого полону немає – ще 17 травня 2022 року заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що передача ворогу українських військових, які захищали Маріуполь, це насправді, їхня евакуація, а не здача в полон.

І, взагалі, вміщення «азовців» у тюрми на окупованій території з ймовірністю їх подальшої страти – це «операція з порятунку», розроблена керівництвом МО України. У такий спосіб, зі слів Маляр, лише в Оленівку з Маріуполя було доправлено 211 українських військовослужбовців через гуманітарний коридор.

Більш того, Маляр спростувала заяви російської сторони, що полонених захисників Маріуполя будуть допитувати та тримати в тюрмах й закликала не вірити російській пропаганді.

Вбивство в окупованій Оленівці п’ятьох десятків полонених бійців_1

Вірю Міністерству оборони України й особисто Ганні Маляр!

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Кримінал
Ним виявився 29-річний уродженець Туви – Очур-Суге Монгуш – і станом на тепер кривавий найманець із терористичного угруповання "Ахмат".
07 серпня, 08:00
Світ
Але міжнародні організації про це мовчать... навіть стурбованості ніхто не висловив
06 серпня, 13:45
Опінії
За кожного вбитого полоненого захисника України має бути страчено 10 російських терористів. Це рівнозначна ціна за страждання нашого народу.
03 серпня, 19:12
Світ
Проект резолюції створила двопартійна група високопоставлених сенаторів США
22 липня, 13:44
Війна
Жителі окупованого села Владівка Запорізької області б'ють на сполох через сприяння геноциду з боку колишніх педагогів і правоохоронців.
18 липня, 18:01