Правоохоронці заклали невідомий пристрій в офіс «Останнього Бастіону»

ПОЛТАВА
30.05.2017, 08:04
Правоохоронці заклали невідомий пристрій в офіс «Останнього Бастіону»

Працівники видання «Останній Бастіон» сьогодні вранці виявили невідомий пристрій, закладений на робочому місці головного редактора Геннадія Сікалова.

Раніше ми писали про проведення негласних слідчих дій правохоронцями відносно «Останнього Бастіону», зокрема Геннадія Сікалова, після публікації серії викривальних матеріалів про корупцію в МВС.

«Останній Бастіон» як об’єктивний ЗМІ через публічний простір звертається до правоохоронних органів, якщо такі ще залишилися, до прокурора Полтавської області з проханням негайно втрутитися в ситуацію.

Нас не залякати!

Редакція видання «Останній Бастіон»

ЧИТАЙТЕ: Незмінні традиції МВС

«Профффесійне» переслідування журналістів від ГУНП і прокуратури в Полтавській області


Читайте також:
Бюджетна комісія Полтавської міської ради схвалила спрямувати державну субвенцію на техзабезпечення полтавських медзакладів.
10:55
Поліція перевіряє отриману інформацію, що пожежа в автомобілі супроводжувалась звуком вибуху.
10:24
Лікування на стаціонарі продовжують 95 мешканців міста, на амбулаторному - 2942.
09:20
30 жовтня в Полтаві має відбутися урочисте відкриття наймасштабнішого ресторанного проєкту Полтави — ресторану “Головка Чорноморка”.
вчора, 17:59
Нардеп Костянтин Касай обіцяє організувати тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, якщо питання не вирішиться на рівні області.
вчора, 16:50
Керівниця міського Департаменту охорони здоров’я і соціального розвитку прокоментувала ситуацію у 3-ій поліклініці Полтави.
вчора, 15:18