Правоохоронець побив матір і відкупився хабарем 500 грн

КРИМІНАЛ
28.03.2020, 07:47
Правоохоронець побив матір і відкупився хабарем 500 грн
Фото: Magnolia

Справу порушили за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру колишньому співробітнику відділу охорони Білоцерківської виправної колонії.

Як інформує пресслужба ДБР, правоохоронець підозрюється у наданні неправомірної вигоди працівникам патрульної поліції (ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України). 

Слідством було встановлено, що 27 січня 2020 року патрульні зафіксували факт скоєння підозрюваним побиття його матері.

Перебуваючи в салоні поліцейського автомобіля, підозрюваний надав патрульним неправомірну вигоду у сумі 500 гривень за непритягнення до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства (ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі терміном від 2 до 4 років чи позбавленням волі на той самий термін.

Читайте також:
Опінії
Фабрика героїв: хто і навіщо створює політичні ікони.
06:25
Кримінал
Як клан Сушкевичів зачищає «Інваспорт» заради мільйонів.
вчора, 16:18
Кримінал
33 мільйони застави та обмеження пересування.
16 січня, 15:22
Кримінал
Служба безпеки заявила, що ліквідувала масштабну схему ухилення від мобілізації на Дніпропетровщині.
16 січня, 13:44
Кримінал
Прокурор на судовому засіданні вказав, що в декларації Тимошенко відображені заощадження понад 4 млн доларів.
16 січня, 12:07
Кримінал
Вищий антикорупційний суд обирає запобіжний захід для підозрюваної в корупції народної депутатки Юлії Тимошенко.
16 січня, 11:13