"Правотворець" створив телеграм бот, куди слід писати у разі затримань на акції проти беззаконня МВС

ПОЛІТИКА
15.07.2021, 21:09
"Правотворець" створив телеграм бот, куди слід писати у разі затримань на акції проти беззаконня МВС
Фото: українська правда

Правозахисники обіцяють невідкладну правову допомогу.

Правозахисники з громадської ініціативи "Правотворець" готуються до затримань на акції протесту проти беззаконня МВС. Зокрема, вони створили телеграм бот на який слід писати у разі затримань.

Про це йдеться на сторінці "Правотворця" у ФБ.

@FreeMe44bot - це телеграм бот створений для того, щоб учасники акцій протесту оперативно могли повідомити про затримання.

“На випадок затримання терміново повідомляйте наш бот і ми одразу ж надамо вам невідкладну правову допомогу, передамо інформацію нашим адвокатам”, - йдеться в повідомленні на сторінці.

Нагадаємо, що політична акція запланована на 20 липня. Початок акції о 19.00.

Адреса: м. Київ, вул. Богомольця 10.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Колись напозір стабільну шиїтську теократію, заснованої на хвилі революції 1979 року, все більше огортає внутрішній хаос і вуличні протести.
22 вересня, 07:00
Світ
Середмістя столиці Венесуели другий тиждень поспіль охоплено велелюдними протестами вчителів, чиї сім'ї опинилися на межі виживання.
16 серпня, 20:56
Світ
У Ризі відбувся масовий пікет перед російським посольством проти терористичної діяльності військ агресора на українській території.
15 серпня, 19:23
Світ
Бізнес європейців на крові тисяч українців має бути припинений негайно, оскільки російський агресор продовжує поповнювати військовий бюджет.
08 серпня, 08:12
Світ
В одному із найдотаційніших і малонаселених північних регіонів РФ спалахнули протести через знищення підприємливими ділками екосистем.
22 липня, 17:51
Світ
Ташкент усе ж пішов va banque у питанні остаточного згортання багаторічного автономного статусу Республіки Каракалпакстан.
02 липня, 16:00