Представник народу ерзя загинув, захищаючи Україну від росіян

29 вересня, 17:23
Представник народу ерзя загинув, захищаючи Україну від росіян

У бою з російськими окупаційно-терористичними силами смертю хоробрих поліг воїн Збройних Сил України Олексій Вещевайлов.

Трагічну звістку з фронту повідомили у Секретаріаті Інязора (Головного старійшини) ерзянського народу, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що Олексій за позивним "Лєдяй" (ерзянською "Жнець") був навідником 1 Інтернаціональної роти 517 батальйону 1 Окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна.

«Інязор та Атянь Езєм зі смутком сповіщають ерзянський народ про загибель Олексія Вещевайлова – ерзянського націоналіста, який приїхав до України, щоби допомогти цій волелюбній нації у боротьбі з російським агресором. Перший раз "Лєдяй" узяв до рук зброю ще 2014 року, коли приїхав до України, і як іноземець зголосився до лав 72 Окремої механізованої бригади Чорних Запорожців на посаду солдата.

Два роки Олексій отримував неоціненний досвід, воюючи на українському Донбасі. На жаль, "Лєдяй" поліг у бою на Бахмутському напрямку. Закличний знак Торами вириває нашого брата з поля бою – Інешкіпаз забирає його до Яблуневих Садів. Туди, де царює Тюштя з нашими предками», – йдеться у повідомленні Секретаріату головного старійшини.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя. Помстимося!

Некролог