Прем'єр Ізраїлю відреагував на вбивство поліцією безневинного палестинця з аутизмом

СВІТ
08 червня, 18:54
Прем'єр Ізраїлю відреагував на вбивство поліцією безневинного палестинця з аутизмом
Фото: bbc.com

Поліціянти запідозрили наявність зброї у палестинця, але в підсумку вона не була знайдена.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху назвав трагедією те, що поліціянти вбили 32-річного палестинця з аутизмом. Він вперше публічно прокоментував інцидент, хоча вбивство сталося ще 30 травня.

Про це повідомляє BBC.

У неділю, 7 червня, Нетаньяху висловив співчуття родині загиблого і сказав, що очікує повного розслідування вбивства.

«Те, що сталося з Іядом Халаком – це трагедія. Цю людину з обмеженнями – з аутизмом – підозрювали помилково», – сказав політик.

Нагадаємо, раніше в Ізраїлі спалахнули протести після вбивства Халака поліцією в Єрусалимі.

Громадяни країни протестували в Єрусалимі, Тель-Авів і Яффо в останні дні травня. Деякі несли плакати з написами «Справедливість заради Іяда» і «Питання життя палестинців».

Як раніше повідомляли ЗМІ, правоохоронці запідозрили наявність зброї у палестинця, але в підсумку вона не була знайдена.

Генеральний секретар Організації визволення Палестини Сааб Ерекат заявив, що це «злочин, який зустрінуть безкарно, якщо світ не перестане відноситись до Ізраїлю як до держави, що стоїть вище закону».

Як відомо, вбивство палестинця відбулося в час посилення напруженості між ізраїльтянами та палестинцями після заявленого наміру пана Нетаньяху приєднати частини окупованого Західного берега. Мова йде про долину річки Йордан площею 2400 квадратних кілометрів.
 

Читайте також:
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
03 липня, 14:38
До українців застосовують ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.
29 червня, 16:27
Спалах коронавірусу сильно вдарив по економічній спроможності британців мати елітні житла в Об'єднаних Арабських Еміратках.
29 червня, 14:32
Колишній керівник ізраїльської розвідки Кармі Ґіллон вважає, що активізація сіоністського підпілля загрожує майбутньому єврейської держави.
29 червня, 11:07
Масштабна гуманітарна криза, яка охопила Ємен на тлі тривалих бойових дій і пандемії коронавірусу, загрожує життю мільйонів дітей.
26 червня, 11:37
Громадяни низки країн так званого Африканського рогу опинились у безвиході через неможливість потрапити до Європи, обравши хибний шлях.
20 червня, 13:42