Прем'єр-міністр Грузії попередив громадян про наслідки за заклики до непокори владі

СВІТ
04.12.2019, 17:00
Протести у Тбілісі
Протести у Тбілісі
Фото: ABC.news

Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.

Грузинська влада обіцяє не допустити жодного вуличного протистояння у разі, якщо мітинги під парламентом продовжать ставати радикальнішими, цитує прем'єр-міністра видання "Radio Tavisupleba".

«Всі, хто наважиться закликати до антиурядових чи будь-яких інших акцій непокори, за свої дії постануть перед законом. Я обіцяю, що окрім моральної відповідальності, організатори подібних протестів понесуть адміністративні та інші покарання», — заявив Ґеоргі Ґахарія.

Довідка: стихійні вуличні акції в Грузії тривають з червня поточного року, коли депутат Держдуми РФ на засіданні Міжпарламентської асамблеї православ'я в Тбілісі вирішив вести засідання з крісла спікера грузинського парламенту. Така зневага викликала  обурення простих громадян країни, до яких долучилися опозиційні політики. З листопада антиросійські акції набули внутрішньогрузинського характеру, оскільки влада країни вирішила ухвалити зміну чинної виборчої системи — замість змішаної ввести пропорційну, зберігши за собою відносну електоральну монополію.

Читайте також:
Болівія оголосила про розрив дипломатичних відносин із Кубою через ворожість до нової влади у країні після втечі президента Ево Моралеса.
10:30
Також фінансист розкрив плани встановлення контролю над освітою.
08:11
Лікування пацієнтки здійснювалося у міській лікарні Шанхая.
вчора, 16:39
Двоє росіян з дипломатичним імунітетом шпигували під прикриттям роботи у консульстві РФ.
вчора, 14:41