Прем'єр-міністр Грузії попередив громадян про наслідки за заклики до непокори владі

СВІТ
04.12.2019, 17:00
Протести у Тбілісі
Протести у Тбілісі
Фото: ABC.news

Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.

Грузинська влада обіцяє не допустити жодного вуличного протистояння у разі, якщо мітинги під парламентом продовжать ставати радикальнішими, цитує прем'єр-міністра видання "Radio Tavisupleba".

«Всі, хто наважиться закликати до антиурядових чи будь-яких інших акцій непокори, за свої дії постануть перед законом. Я обіцяю, що окрім моральної відповідальності, організатори подібних протестів понесуть адміністративні та інші покарання», — заявив Ґеоргі Ґахарія.

Довідка: стихійні вуличні акції в Грузії тривають з червня поточного року, коли депутат Держдуми РФ на засіданні Міжпарламентської асамблеї православ'я в Тбілісі вирішив вести засідання з крісла спікера грузинського парламенту. Така зневага викликала  обурення простих громадян країни, до яких долучилися опозиційні політики. З листопада антиросійські акції набули внутрішньогрузинського характеру, оскільки влада країни вирішила ухвалити зміну чинної виборчої системи — замість змішаної ввести пропорційну, зберігши за собою відносну електоральну монополію.

Читайте також:
Загони угруповання "Ісламська держава", що діє у багатому на нафту і газ північному регіоні Мозамбіку, знову нагадали про себе.
12:08
Сі Цзіньпін назвав звичку до марнотратства в їжі «сумною і разючою».
11 серпня, 18:21
Німеччина обурена погрозами санкцій з боку США через "Північний потік-2"
10 серпня, 20:01
Передислокація спрямована на "посилення стримування Росії й зміцнення альянсу (НАТО)
09 серпня, 09:05
Міністр закордонних справ Естонії закликав ООН вдатися до примусу щодо РФ, яка провадить окупацію грузинських територій.
06 серпня, 13:04