Презентували біографічну розвідку про письменника Павла Миргородського (Маляра)

ПОЛТАВА
08.03.2017, 09:40
Презентували біографічну розвідку про письменника Павла Миргородського (Маляра)

У Полтаві презентували історико-біографічну розвідку «Павло Маляр» про полтавського письменника і публіциста минулого століття.

Метою заходу стало ознайомлення з виданням, що розповідає про життєвий і творчий шлях українського письменника, журналіста, публіциста, педагога, громадського і політичного діяча XX століття Павла Маляра (псевдонім Павло Миргородський).На заході був присутній двоюрідний онук письменника Володимир Джунь, який розповів про книгу.

Презентували біографічну розвідку про письменника Павла Миргородського (Маляра)_1

– У розвідці відображений весь життєвий і творчий шлях мого двоюрідного діда. Особисто я його не знав. Проте від власної бабці почув історії про родича, який виїхав за кордон і все життя працював над популяризацією всього українського, – розповів він.

Як зазначили організатори заходу, дане видання побачило світ в США та Німеччині, серед української діаспори. І лише пізніше потрапило до України та Полтавщини зокрема.

– Павло Маляр народився на Миргородщині, через що пізніше взяв такий псевдонім. Пізніше, здобувши освіту, вчителював та друкувався у газеті «Нова Україна». Він зробив величезний внесок в популяризацію українського слова серед закордонних діаспор трилогією «Золотий дощ», збірками новел та повістей, – розповіла працівниця бібліотеки Марина Федорова.

Презентували біографічну розвідку про письменника Павла Миргородського (Маляра)_3

Захід відбувся в Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського та зібрав близько 30 чоловік.

Єлизавета Білоконь

Читайте також:
Полтава
У 2003 році Кравченко відпустив з-під варти вбивцю журналіста Георгія Гонгадзе Олексія Пукача, після чого той втік.
26 травня, 13:40
Полтава
Полтавські підприємці виробляють дефіцитні деталі для військово-промислового комплексу ресурсної федерації московії. І не лише полтавські.
24 травня, 17:46
Полтава
Завдяки ініціативі "Останнього Бастіону" у Полтавській топоніміці вшановано пам'ять незламного борця за волю Ічкерії.
22 травня, 17:17
Полтава
Ракета компанії SpaceX з астронавтами на борту вирушила до МКС
22 травня, 09:45
Полтава
Цілодобова підтримка Сухопутних військ із повітря – обов'язкова умова бездоганної оборони, але ще більше важлива для контрнаступу.
20 травня, 18:13
Полтава
Вітчизняний міністр оборони та всіх корупційних схем у галузі національної безпеки поки ніяк не прокоментував пропозицію з Берліна.
19 травня, 18:16