Президент Бразилії оточує себе вихідцями з військових кіл

СВІТ
17 лютого, 11:35
Жаїр Болсонару
Жаїр Болсонару
Фото: Reuters

Жаїр-Мессіаш Болсонару оголосив про довгоочікувану міністерську перестановку.

Відтепер замість політиків до уряду будуть входити кадрові військовослужбовці, зазначається на сторінці голови Бразильської держави у соціальній мережі Twitter.

Першим стало оновлення Державного міністерства і апарату президента — замість члена партії "Демократи" (порт. Democratas) Онікса Лорензоні керівну посаду органу обіймає командувач Генерального штабу армії Валтер Суза-Браґа-Нетту.

Це призначення збільшує кількість військовослужбовців у бразильському уряді до 7 осіб з 20 наявних, не рахуючи віцепрезидента Антоніу-Амілтона Мартінша-Моурана — відставного генерала.

На думку аналітиків, така мілітаризація кадрів, особливо внутрішнього кола президента, зміцнює імідж, який хоче мати Жаїр-Мессіаш Болсонару, розірвавши минулого року усі зв'язки з політичними партіями.

Ще однією причиною називають недовіру пересічних мешканців Бразилії до політиків як таких, що за каденції попередніх лівоцентристських президентів заплямували себе участю у корупційних схемах.

Читайте також:
Підконтрольні болівійській опозиції Сенат і Палата депутатів ухвалили закон, який спонукає тимчасовий уряд провести вибори голови держави.
02 травня, 10:05
Міністерство закордонних справ Чилі звинуватило аргентинського президента Альберто Фернандеса у лобіюванні своїх інтересів через опозицію.
27 квітня, 11:25
45-й еквадорський президент Рафаель Корреа, який проживає в Євросоюзі, засуджений на батьківщині за обвинуваченням у корупційних схемах.
08 квітня, 09:15
Найвища і найвідоміша природна пам'ятка Еквадору — водоспад Сан-Рафаель — дивним чином зневоднив.
01 квітня, 11:45
Американський генеральний прокурор Вільям Пелем-Барр оголосив низку урядовців Венесуели причетними до "наркотероризму".
27 березня, 09:15
Країнами Південної Америки шириться не тільки смертельний вірус COVID-19, але й тюремні бунти пов'язані зі світовою пандемією.
23 березня, 12:00