Президент Франції закликав Ізраїль припинити вбивства немовлят і жінок у Газі

ВІЙНА
11.11.2023, 10:45
Президент Франції закликав Ізраїль припинити вбивства немовлят і жінок у Газі

Париж закликає Єрусалим зупинити бомбардування Палестини.

Емманюель Макрон заявив, що Ізраїль повинен припинити бомбардування Гази, через які гинуть місцеві жителі, зокрема діти та жінки.

Про це він сказав в інтерв’ю BBC.

На думку Макрона, бомбардуванням немає виправдань, а припинення вогню піде на користь Ізраїлю.

«Де-факто – сьогодні бомбардують цивільних – де-факто. Ці діти, ці жінки, ці старі люди піддаються бомбардуванням і гинуть. Для цього немає жодних підстав і жодної легітимності. Тому ми закликаємо Ізраїль зупинитися» — підкреслив очільник Франції.

На запитання, чи хоче Макрон, щоб союзники — у тому числі США та Велика Британія — приєдналися до його закликів до припинення вогню, він відповів: «Сподіваюся, що так і буде».

Водночас лідер Франції не сказав, що Ізраїль порушив міжнародне право в Газі.

«Я не суддя. Я глава держави», — зауважив президент, додаючи, що було б неправильно критикувати Ізраїль як «партнера і друга» лише через місяць після нападу на нього.

«Останній Бастіон» нагадує, що сьогодні вночі Ізраїльські танки оточили лікарню у Секторі Гази.

Про це інформує CNN.

Директор лікарні «Аль-Наср» та педіатричної лікарні «Аль-Рантісі», Мустафа аль-Кахлут, наголосив, що їхнє місце розташування на півночі Сектора Гази оточене танками, і вони звернулися до Червоного Хреста з проханням про евакуацію:

«Ми повністю оточені, біля лікарні стоять танки, і ми не можемо піти. У нас немає електрики, немає кисню для пацієнтів, у нас немає ліків і води. Ми не знаємо своєї долі» — заявив директор лікарні.

Повідомляється, що вибухи пролунали біля кількох інших лікарень на півночі Гази, включаючи лікарню Аль-Шіфа в місті Газа — найбільший медичний заклад на території Сектора Гази.

Представник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявив у п’ятницю, що Аль-Шіфа «піддається бомбардуванню», додавши, що 20 лікарень у Секторі Гази «не працюють».

Відповідаючи на запитання стосовно можливого авіаудару Ізраїля по лікарні Аль-Шіфа, речниця Всесвітньої організації охорони здоров'я Маргарет Гарріс відповіла на пресконференції:

«У мене немає подробиць про Аль-Шіфа, але нам відомо, що вони постраждали внаслідок бомбардування».

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Яким має бути міжнародний трибунал щодо України і кого саме судитимуть.
24 лютого, 09:23
Кримінал
Воєнний злочин стався цього тижня на позиції «Музей» у районі «Зеніту». Відеодокази вороги поширили у соціальних мережах.
18 лютого, 18:11
Кримінал
Цивільні громадяни України — головна ціль для ворога. Агресор прагне винищити нашу волелюбну націю задля загарбання родючої землі.
07 лютого, 19:01
Кримінал
Цього тижня медіаагенція «Останній Бастіон» виклала факти щодо вивезеного на росію 7-річного Олега. Дитину утримують у Псковській області.
28 січня, 17:10
Війна
Усього в Покровському районі пошкоджено 48 приватних житлових будинків.
06 січня, 19:43
Війна
Не можеш захопити — знищ до основи: типова тактика загарбників, які століттями лізли до нас із Північного Сходу. З московського Залісся.
05 січня, 06:00