Президент Ірану звернувся до американського народу

ВІЙНА
02 квітня, 07:25
Президент Ірану звернувся до американського народу

Масуд Пезешкіан запитав, а чи дійсно принцип «Америка понад усе» залишається реальним пріоритетом уряду США?

Президент Ірану Масуд Пезешкіан опублікував відкритий лист до громадян США, у якому закликав їх вийти за межі офіційної політичної риторики.

Про це пише  Associated Press.

У зверненні іранський лідер стверджує, що характер відносин між державами сприймається викривлено, а Іран історично не був ініціатором воєн чи агресивної експансії.

Пезешкіан поставив під сумнів доцільність нинішнього конфлікту для звичайних американців, поцікавившись, яким саме інтересам народу США служить ця війна та чи існувала реальна загроза, що могла б виправдати таку військову активність. Він наголосив, що Тегеран ніколи не обирав шлях домінування над сусідами, попри наявність технічної переваги.

Окрему увагу в листі приділено ролі Вашингтона: президент Ірану заявив, що Сполучені Штати фактично виступають посередником Ізраїлю. При цьому дії іранської сторони він назвав виключно законною самообороною та «виваженою відповіддю» на зовнішні виклики. На завершення Пезешкіан звернувся до чинного гасла американської адміністрації, запитавши, чи дійсно принцип «Америка понад усе» залишається реальним пріоритетом уряду США.

Читайте також:
Війна
Президент США Дональд Трамп звинуватив Іран в порушенні угоди про припинення вогню.
вчора, 21:35
Війна
Пілот описав побачене як «мінне поле дронів» у повітрі.
23 червня, 16:05
Війна
Конфлікт спричинив не лише мільярдні військові витрати, а й зростання цін на пальне, інфляцію та втрати на нафтовому ринку.
22 червня, 09:21
Війна
Іран заявив про готовність повторити для «Ізраїлю» приниження 2000 року.
22 червня, 06:30
Війна
Іран заявив про закриття Ормузької протоки через продовження ударів Ізраїлю по Лівану.
20 червня, 16:48
Війна
Чому Тегеран задумався над виходом із переговорного процесу?
20 червня, 16:04