Президент Молдови отримував гроші з Росії на фінансування своєї партії – молдавські ЗМІ

СВІТ
18.05.2020, 14:49
Ігор Додон
Ігор Додон
Фото: roscongress.org

«Молдавська партія» обійшлася росіянам в 1 млн доларів на місяць.

У Молдові оприлюднили відео з компроматом на президента Ігоря Додона. На опублікованому відео він нібито отримує пакети з грошима з Росії для фінансування своєї Партії соціалістів.

Про це повідомляють ЗМІ цієї країни.

На відео видно, як колишній лідер Демократичної партії Володимир Плахотнюк і екс-віце-голова партії Сергій Яралов нібито передають гроші Додону.

Зокрема, на опублікованих кадрах Додон просить передати гроші іншим членам Партії соціалістів для виплати заробітних плат. Депутат Реніца заявив, що передасть ці докази генеральному прокурору Молдови.

Повідомляється, що дане відео представив депутат від фракції партії «Платформа Гідність і правда» (DA) Юрія Реніца.

Також повідомляється, що раніше один з телеканалів опублікував відео, на якому Додон у розмові з Плахотнюком і Яраловим нібито зізнався, що отримував з Росії гроші на утримання партії. За його словами, витрати на партію доходили до 1 млн доларів щомісяця. Гроші, нібито, передавалися через колишнього російського віце-прем'єра Дмитра Козака, який нині є головним представником з боку Росії з питання Донбасу.

Зазначимо, інший фігурант цих записів, олігарх Володимир Плахотнюк залишив Молдову влітку минулого року на тлі загострення політичної кризи. Представники Кишинева повідомляли, що він просить політичний притулок в Україні.

Читайте також:
Або про хронічну відсутність правди в очах російської демократії...
20 січня, 08:31
Разом з тим у високопосадовців МЗС "руки по лікті у крові" добровольців, яких вони на вимогу ФСБ видали в Росію на розправу.
18 січня, 18:05
Ціхоцкі "збісила" акція української молоді на підтримку Бандери та вимоги до Ізраїлю визнати Голодомор геноцидом.
08 січня, 14:45
Всі ці події призвели до самоізоляції Московського патріархату.
05 січня, 21:14
Слова (п)Осла — всього лиш історичний маніякальний комплекс перед незнищенністю українського прагнення мати свою НАЦІОНАЛЬНУ державу.
05 січня, 14:34
Кремль вже не здатен впливати на міжнародні домовленості, щоби замість усталеного права й надалі існувала політика сфер інтересів.
30.12.2020, 12:36