Президент ОАЕ зробив першу заяву після іранських атак по країні: Ми не легка здобич
Мохаммед бін Заїд аль Нагаян заявив, що його країна перебуває у стані війни, але «не є легкою здобиччю».
Про це пише Reuters.
Свою заяву президент ОАЕ зробив під час відвідування в лікарні постраждалих унаслідок авіаударів. Це перший його публічний коментар після іранських атак по території країни.
«ОАЕ мають товсту шкіру і гірке м’ясо — ми не є легкою здобиччю», — заявив Мохаммед бін Заїд аль Нагаян.
Він також наголосив, що ОАЕ, до складу яких входять сім еміратів, зокрема Дубай, захищатимуть усіх, хто перебуває на території країни.
Напередодні президент Ірану Масуд Пезешкіан заявив, що Іран готовий припинити атаки на сусідні країни, якщо з території цих країн теж не завдаватимуть ударів. Однак вибухи продовжували лунати в ОАЕ. Зокрема, уранці 7 березня через атаку БпЛА тимчасово призупиняли роботу міжнародного аеропорту Дубая.