Президент Польщі: Росія – агресор і заперечувати це цілковито несерйозно

ПОЛТАВА
17.08.2018, 02:34

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що військові та гібридні провокації Росії свідчать про те, що вона небезпечний сусід.

Про це Дуда заявив в інтерв’ю Польському радіо, навівши за приклад Грузію та Україну, передає Новое Время (https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/prezident-polshchi-rosija-ahresor-i-zaperechuvati-tse-tsilkovito-neserjozno-2489205.html).

"Росія є агресором і заперечувати це просто цілковито несерйозно…Крим, луганська та донецька землі окуповані Росією. Ті сепаратисти – це насправді росіяни, котрих підтримує Кремль і тільки завдяки ньому вони діють…Різні російські провокації, як військові, так і гібридні, а також кібератаки, показують, що Росія нині – це не сусід, про якого можна сказати, що він безпечний", - наголосив президент.

Дуда додав, що захистом для Польщі від російської загрози є членство в НАТО та присутність військ Північноатлантичного альянсу на території країни.

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40