Пригоди "слуг" Зеленського

Опінії
09.07.2021, 10:40
Пригоди "слуг" Зеленського

Екс-«слуга» вдарив чужий автомобіль, виїжджаючи з парковки, та спробував втекти з місця ДТП.

Депутат Олександр Юрченко, який відомий крадіжкою чотирьох пляшок пива з супермаркету, а також невдалою спробою отримати хабар у розмірі 200 тисяч доларів та частку в статутному капіталі сміттєпереробного заводу, потрапив в ДТП на незадекларованому автомобілі Ford Mustang, спробував втекти з місця ДТП та вибив смартфон з рук постраждалого, в машину якого він врізався.

З огляду на те, що цей недорозвинений пройшов в депутати виключно завдяки бренду Слуга Народу, він все одно асоціюється з владою, навіть не дивлячись на те, що з фракції його виключили. Тому, як мені здається, влада повинна бути найбільше зацікавлена ​​в тому, щоб якомога швидше забезпечити максимально жорсткий обвинувальний вирок у справі про отримання хабаря та відправити Юрченка в те місце, де це злодійкувате опудало буде виглядати значно більш гармонійно, ніж у вищому законодавчому органі держави.

Питання про те, як людина, затримана за крадіжку чотирьох пляшок пива, взагалі змогла стати кандидатом в депутати від Слуги народу, задавати немає сенсу. З урахуванням того, що депутатом від Слуги народу став засуджений за зґвалтування, таке питання буде звучати занадто наївно.

Читайте також:
Опінії
«Ето друґоє»: коли війна виправдовує лицемірство.
вчора, 11:11
Політика
Наукове диво під грифом «цілком таємно»
08 жовтня, 19:30
Політика
Зеленський ветував закон про штрафи посадовцям за неявку на виклик Верховної Ради.
06 жовтня, 16:52
Опінії
9. Коли піар важливіший за професіоналізм: урок з призначення в Fire Point
02 жовтня, 19:40
Опінії
Жебраки в ЄС, мільярдери в Україні: автострада для обраних.
02 жовтня, 17:46
Війна
Валентин Манько стане командувачем спеціально створених для нього Штурмових Військ.
02 жовтня, 11:04