пригожин оцінив пости медведєва: "Це його еротичні фантазії"

ВІЙНА
28.12.2022, 19:45
пригожин оцінив пости медведєва: "Це його еротичні фантазії"

"Я ознайомився з прогнозами і не можу ніяк прокоментувати еротичні фантазії".

Керівник ПВК "Вагнер" Євген пригожин назвав "еротичними фантазіями" "прогнози" медведєва на 2023 рік.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі, передає медіа агенція Останній Бастіон

Так, пригожина попросили прокоментувати "футуристичний" прогноз на 2023 рік від заступника голови Ради безпеки рф дмитра медведєва, у якому той "прогнозував" розпад ЄС, громадянську війну у США та те, що Угорщина та Польща захоплять Захід України.

"Я ознайомився з прогнозами і не можу ніяк прокоментувати еротичні фантазії. Звісно, будь-яка фантазія має місце. Але мені здається, що брати Стругацькі в цьому краще за мене розбираються. А щодо ситуації на фронті, я добре в неї занурений, але це мій маленький секрет", - прокоментував він.

Нагадаємо, раніше найманці ПВК "Вагнер" записали звернення до начальника Генштабу ЗС рф валерія герасимова. У відео вони називали герасимова нецензурними словами. 

Читайте також:
Війна
Чи почуємо ми незабаром про "самогубство" пригожина ?
18 лютого, 14:28
Війна
Прибічникам секти "перемога за 2-3 тижні слід охолонути, бажано десь на передовій. Адже Росія наїжачується зброєю і дронами.
17:17
Війна
путінські військові продовжують хаотичний обстріл Білгородщини
10:55
Війна
Протягом минулої доби відбулось 29 бойових зіткнень.
08:23
Війна
Вітчизняний рух опору російським загарбникам допоміг викликати "бавовну" на тимчасово окупованій частині Запорізької області.
вчора, 20:48
Війна
Маловідома в Україні німецька військово-промислова корпорація допоможе зміцнити бойові підрозділи наших захисників на фронті.
вчора, 18:04