Прихильники блокади Донбасу вимагають скликати позачергову сесію облради

ПОЛТАВА
15.03.2017, 13:52
Прихильники блокади Донбасу вимагають скликати позачергову сесію облради

Другий день поспіль під будівлею Полтавської облдержадміністрації збираються сотні протестувальників, які підтримують торгівельну блокаду окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Основні вимоги мітингувальників – визволити усіх арештованих учасників та прихильників цієї акції. Аби їх почули, вони закликають депутатів скликати позачергову сесію обласної ради, яка має бути присвячена саме питанню врегулювання цієї ситуації.

Ще з учорашнього дня активісти збирають підписи для звернення до голови облради Біленького. Також підписи збиралися серед депутатів, але кількості голосів не вистачило.

Саме тому мітингарі вирішили звертатися безпосередньо до чиновників. Проте на цей момент відомо, що ніяких конкретних дій, спрямованих на прискорення вирішення цього питання на обласному рівні сьогодні не буде.

Нагадаємо, що вчора ввечері прихильники торгівельної блокади запалили шини на площі перед ОДА.

Віктор Карпенко 

Читайте також:
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
вчора, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
вчора, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
вчора, 09:27
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
06 липня, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
06 липня, 14:17