Приквел до епопеї з «Онуром». Прокурор Кармазін і щасливе число 13

ПОЛТАВА
02.09.2019, 06:21
Приквел до епопеї з «Онуром». Прокурор Кармазін і щасливе число 13

Новопризначений Генеральний прокурор України після наділення повноваженнями анонсував революцію в ГПУ. Деякі видання поширили інформацію, що Руслан Рябошапка нікого не збирається залишати на посадах та ним будуть звільнені всі заступники. Але при цьому він відмітив, що в цьому питанні існує невелика складність, оскільки для таких звільнень йому необхідні рекомендації Ради прокурорів.

Цікаво, а коли такі масові звільнення дійдуть до Полтавської області? Абсолютна більшість пересічних мешканців міста та області заявляє про корумпованість прокуратури області та повну недовіру її керівникам. Судячи з різких настроїв місцевого населення, жителі нашої області мабуть як ніхто чекають на зміну керівництва прокуратури області. При цьому вони обурені тим, що спочатку Дмитро Чібісов під час звіту перед депутатами облради 19 липня 2019 року почав називати сухі цифри по рівню злочинності в області, а коли заступник голови облради поставив питання з приводу незаконного видобутку піску та глини – ніби то нічого не знаючи, пообіцяв з радістю відреагувати на конкретні факти розкрадання корисних копалин, зокрема піску та глини. І це при тому, що дане розкрадання почалося ще в 2017 році після початку будівництва доріг на території Полтавської області турецькою компанією «Онур», і ця ситуація постійно висвітлювалася та висвітлюється в засобах масової інформації, в тому числі й загальнонаціональних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наживаються «Онур», ДБР, прокурори та судді, розплачуватимуться наші онуки та правнуки

Як показують події останнього часу, нам спочатку нахабно брешуть, а потім роблять вигляд, що нічого не відбувається. Можливо «частиною» такої радості з паном Чібісовим поділився попередник? Чи передав йому свій здобутий досвід по «правильній» боротьбі з незаконним видобутком корисних копалин? До цього питання ми ще повернемося в наступних публікаціях.

Давайте про все по черзі, не забігаючи наперед. Так от: та сама Рада прокурорів, про яку згадав Руслан Рябошапка, 12 липня 2018 року ухвалила рішення «Про внесення рекомендації про звільнення Кармазіна Миколи Анатолійовича з посади Прокурора Полтавської області». Цікаво, що Рада прокурорів у своєму рішенні зазначила причиною для такого звільнення неналежне виконання ним посадових обов’язків.

Приквел до епопеї з «Онуром». Прокурор Кармазін і щасливе число 13_1

Даному звільненню передували неодноразові заяви Юрія Луценка під час різних заходів про невдоволення роботою прокурора Полтавської області. Цікаво: а якою саме роботою Юрій Луценко був невдоволений, можливо неправильною постановкою питань особисто для його захмарних апетитів у роботі з «Онуром»? Знайти всі відповіді на це питання на даний час залишається складно. Але під час журналістського розслідування, з відкритих джерел, нами отримано деякі деталі фантастичного трилера під назвою «Полтава спить – мафія прокидається». Так от, імовірно, що Микола Анатолійович, перебуваючи на найвищій посаді правоохоронця Полтавщини, достеменно володів інформацією з приводу незаконного видобутку корисних копалин турецькою фірмою «Онур». Оминути увагою масштаби розкрадання корисних копалин скоріш за все він не міг, тож у середині 2017 року було відкрите кримінальне провадження за даним фактом, яке розслідувалося скоріше всього для окозамилювання громадськості. А тепер найцікавіше: після відкриття вказаного кримінального провадження серед самих же працівників прокуратури почала блукати історія про магічне число 13. Якщо Ви подумали про число, яке приносить невдачі, то Ви помилилися. Скоріше за все, це число цифра, та ще й у мільйонному національному еквіваленті, принесла багато радості та задоволення для «деяких» працівників обласної прокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як ДБР і прокуратура захищають «Онур» і чинять тиск на правоохоронців: деталі справи

Але, як кажуть, апетит приходить під час їжі та, судячи з усього, такої великої радості стало замало для Миколи Анатолійовича. Після цього «чисто випадково» на горизонті «Онуру» в 2017 році з’являється надійний партнер по продажах корисних копалин, що має назву ТОВ «Автотрактбуд». Вказана фірма не маючи будь-якої техніки, почала здійснювати поставки корисних копалин фірмі «Онур». Подейкують, що директором даної фірми є молода полтавка, наближена через «деяких людей» до тодішнього керівництва обласної прокуратури. Така солідна співпраця призвела до ще більшого успіху Миколи Анатолійовича, «деяких людей», а також директора ТОВ «Автотрактбуд», яка уже розсікає по місту на свіженькому автомобілі марки «BMW». Ви запитаєте, як досягти такого успіху? А схема дуже проста, для цього треба знайти громаду зі «своїм» сільським головою та без оплати брати у громади корисні копалини і продавати їх компанії «Онур», при цьому мати підвішений язик та, не маючи жодної одиниці техніки, вміло вішати локшину на вуха населенню на тему благоустрою як оплати за отримані задарма корисні копалини. Цікаво, що самі ж робітники «Онуру» розповідали про те, що ТОВ «Автотрактбуд» – надійний партнер, який поставив їм корисних копалин на суму близько 3 мільйонів гривень… Але не про все й відразу – про це, а також про яку ж саме громаду, йтиметься трохи пізніше.

Як ми вже неодноразово пересвідчилися, замість того, щоб боротися з корупцією, наші місцеві правоохоронні органи успішно її очолюють. Про це та інше читайте в наступних публікаціях.

Геннадій Сікалов

Читайте також:
Полтава
Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.
вчора, 19:14
Полтава
Він написав понад 60 антиукраїнських статей на замовлення московії
вчора, 17:11
Полтава
Чиновники та депутати нашого краю здебільшого лишаються осторонь війни. Для них ніби не існує нічого, крім глибини власної кишені з грошвою.
вчора, 12:27
Полтава
46-річний військовослужбовець поліг у бою проти московитів за село Урожайне на Донеччині цього тижня. Він не дозволив ворогу просунутися.
вчора, 06:00
Полтава
Незламний воїн поліг смертю хоробрих торік 20 липня, виконуючи бойове завдання на Бахмутському напрямку. Тепер його Чин увічнено у граніті.
17 квітня, 19:06
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23