Припинено діяльність злочинної групи, учасники якої виготовляли і продавали алкоголь

ПОЛТАВА
18.11.2014, 08:46
Припинено діяльність злочинної групи, учасники якої виготовляли і продавали алкоголь

Прокуратура Полтавської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, досудове розслідування якого проводить слідче управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в області.

Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури області Сергій Остапенко, передає Прокуратура Полтавської області.

За його словами, наразі з’ясовано, що злочинна група, до складу якої входило 2 осіб, здійснювала незаконне виробництво і збут алкогольних напоїв не лише на території Полтавщини, а й інших областей України. На встановлених під час досудового розслідування місцях виготовлення та зберігання алкогольних напоїв проведено ряд обшуків, під час яких із незаконного обігу вилучено понад 800 літрів спирту, 350 літрів водно-спиртової суміші, понад 11 тис. пляшок фальсифікованих алкогольних виробів та понад 3 тис. марок акцизного податку з ознаками підробки, а також автотранспортні засоби, якими перевозились незаконно виготовленні алкогольні напої та готівкові кошти, здобуті злочинним шляхом.

«У кримінальному провадженні на виконання вказівок процесуальних керівників призначено ряд експертиз та провадяться заходи з метою встановлення всіх осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення», - констатував Сергій Остапенко.


Читайте також:
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
24 лютого, 10:38