Природна окраса Еквадору зникає

СВІТ
01 квітня, 11:45
Водоспад Сан-Рафаель
Водоспад Сан-Рафаель

Найвища і найвідоміша природна пам'ятка Еквадору — водоспад Сан-Рафаель — дивним чином зневоднив.

Гідрологічний 150-метровий об'єкт у тропічному амазонському лісі зникає через втручання у його життєдіяльність людей, інформує видання "Iltalehti".

Водоспад, розташований на річці Кока, щороку приваблював десятки тисяч туристів з усього світ, а нині страждає від низького рівня водних ресурсів.

У міністерстві охорони навколишнього середовища Еквадору вже з'ясовують причини локального природного лиха.

При цьому, за словами фахівця державної геологічної служби Альфредо Карраско, падіння рівня води у водоспаді пов'язано, як із сейсмічною активністю і зміною русла річки, так і з наявністю вище за течією греблі "Coca Codo Sinclair".

«Потужність гідроелектростанції, частку якої з моменту відкриття у 2016 році тримає уряд КНР, становить 1500 мегават. А це означає, що для вироблення такої кількості енергії необхідні величезні водні ресурси, котрі має річка Кока. Тому, ймовірно, водоспад Сан-Рафаель невдовзі просто зникне», — невтішно зазначив Альфредо Карраско.

Природна окраса Еквадору зникає_1
Читайте також:
Підконтрольні болівійській опозиції Сенат і Палата депутатів ухвалили закон, який спонукає тимчасовий уряд провести вибори голови держави.
02 травня, 10:05
Міністерство закордонних справ Чилі звинуватило аргентинського президента Альберто Фернандеса у лобіюванні своїх інтересів через опозицію.
27 квітня, 11:25
45-й еквадорський президент Рафаель Корреа, який проживає в Євросоюзі, засуджений на батьківщині за обвинуваченням у корупційних схемах.
08 квітня, 09:15
Американський генеральний прокурор Вільям Пелем-Барр оголосив низку урядовців Венесуели причетними до "наркотероризму".
27 березня, 09:15
Країнами Південної Америки шириться не тільки смертельний вірус COVID-19, але й тюремні бунти пов'язані зі світовою пандемією.
23 березня, 12:00
Лідер венесуельської опозиції Хуан Ґуайдо закликав відновити боротьбу з режимом Ніколаса Мадуро.
12 березня, 11:25