Природна окраса Еквадору зникає

СВІТ
01.04.2020, 11:45
Водоспад Сан-Рафаель
Водоспад Сан-Рафаель

Найвища і найвідоміша природна пам'ятка Еквадору — водоспад Сан-Рафаель — дивним чином зневоднив.

Гідрологічний 150-метровий об'єкт у тропічному амазонському лісі зникає через втручання у його життєдіяльність людей, інформує видання "Iltalehti".

Водоспад, розташований на річці Кока, щороку приваблював десятки тисяч туристів з усього світ, а нині страждає від низького рівня водних ресурсів.

У міністерстві охорони навколишнього середовища Еквадору вже з'ясовують причини локального природного лиха.

При цьому, за словами фахівця державної геологічної служби Альфредо Карраско, падіння рівня води у водоспаді пов'язано, як із сейсмічною активністю і зміною русла річки, так і з наявністю вище за течією греблі "Coca Codo Sinclair".

«Потужність гідроелектростанції, частку якої з моменту відкриття у 2016 році тримає уряд КНР, становить 1500 мегават. А це означає, що для вироблення такої кількості енергії необхідні величезні водні ресурси, котрі має річка Кока. Тому, ймовірно, водоспад Сан-Рафаель невдовзі просто зникне», — невтішно зазначив Альфредо Карраско.

Природна окраса Еквадору зникає_1
Читайте також:
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01
Відомий еквадорський фінансист Ґільєрмо Лассо Мендоса несподівано переміг на президентських виборах, що відбулися напередодні у неділю.
12 квітня, 12:13
Перуанський бізнесмен і праворадикальний політик Рафаель Лопес Альяґа оголосив про намір балотуватися на посаду президента країни.
19 березня, 08:01
Колишній болівійський лідер — соціаліст Ево Моралес повернувся на батьківщину після річної відсутності.
13.11.2020, 08:51