Приватна фірма крала на продажу асфальту Лубенським дорожникам

ПОЛТАВА
10.10.2014, 09:01
Приватна фірма крала на продажу асфальту Лубенським дорожникам

Лубенська міська рада минулого року купила бітум і асфальт за завищеними цінами – до такого висновку прийшло Полтавське тервідділення АМКУ після перевірки угод комунальників з постачальниками.

Дослідження АМКУ встановило, що конкурс 2013 року на закупівлю Лубенськими дорожниками бітумно-асфальтових природних матеріалів був сфальсифікований.

З двох продавців, чиї пропозиції були допущені до торгів, один виявився «технічною ширмою» іншого. Згідно документів конкурсу у відборі брали участь «Крем-Сталь» та «Андора». Саме остання фірма була підставною.

За словами антимонопольників, це «примусило» комунальників купувати асфальти дорожче ринкової ціни. Скільки втратив на такій махінації міський бюджет наразі не уточнюється. Сума штрафу, який АМКУ виставило змовникам – 136 тисяч гривень.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00