Привітання головреда «Останнього Бастіону» Дмитра Савченка із Новим роком

31.12.2022, 22:23
Привітання головреда «Останнього Бастіону» Дмитра Савченка із Новим роком

Наперекір негараздам і викликам долі дивимося у величне Майбутнє з твердим оптимізмом заради спільної для всіх українців Мети.

2022-й рік увірвався ворожими бронетанковими колонами та розривами ракетно-бомбових ударів на всьому просторі Неньки. Не всім, але більшості українців вистачило мужності та хоробрості стати на її захист: хтось у війську, хтось у лавах волонтерів, хтось продовжив борню на інформаційному фронті.

Спільна Справа кожного з нас важлива, вона гуртує Націю у темні, але водночас доленосні часи. Ми воюємо на завданому вищими силами напрямку і щодня наближаємо єдину для всіх Українців Мету – омріяну Перемогу над російськими окупантами.

Цей рік безоглядно минає й уже не вернеться, назавжди забравши з собою тисячі полеглих смертю полеглих захисників Батьківщин, з-поміж яких – Тарас "Хаммер" Бобанич, Сергій "Деймос" Заїковський, Юрій "Руф" Романович, Олександр "Дракон" Попов, Олексій "Лєдяй" Вещевайлов, та незліченна кількість інших Героїв. Вони віддали своє життя заради вільного сьогодення і світлого майбутнього України.

Нині свято у траурних тонах і де-не-де Небеса плачуть дощем, згадуючи наших побратимів, чиї душі відлетіли у Вирій. Тож підіймаючи келихи й зустрічаючи новий 2023-й рік, загадуємо одне єдине бажання й повноцінно вкладаємося в його втілення.

Нехай слово Перемога без зайвого шалу патріотизму, але сповнене справедливого гніву до ворога, об'єднає кожного українці, вдома чи на чужині, адже тільки разом ми маємо шанс довести справу нащадків. Гуртуйтеся й гартуйтеся, – ця війна на довго, не падайте духом і ті, хто на фронті, і ті, хто у тилу, бо з нами Правда й Воля свята, окроплена кров'ю полеглих Героїв України.

Не забувайте, якою ціною дається визволення кожного метра української землі. Моліться та жертвуйте на благо хороброго Українського Воїнства, лицарів залізної остроги, зламавших усі плани Кремля, що неодмінно буде зруйнований.

З найщирішою повагою до читачів та українців, головний редактор медіаагенції "Останній Бастіон".

Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Полтава
Знову селяни Полтавського краю в авангарді підтримки фронтовиків. Натомість чиновники та депутати обласного центру досі пасуть задніх.
08 квітня, 12:34
Політика
Наша влада зацікавлена в цьому
06 квітня, 18:05
Політика
Український стендапер Зирянов заявив, що «немає педофілів, є діти з сексуальним вайбом».
05 квітня, 15:01
Полтава
На тижні до наших фронтовиків на передову поїхала чергова партія дронів. Мешканці Полтавського краю придбали прилади за свій кошт.
03 квітня, 21:31
Політика
Іноземні компрадори, купивши вітчизняних псевдолібералів і ура-патріотів, досі хочуть нашої землі. Знелюднювати Україну їм допомагає путін.
31 березня, 09:37
Полтава
Фронтовикам — необхідні дрони, тиловикам — щира подяка. Саме так говорять про тісну співпрацю із воїнами на передовій селяни Машівки.
31 березня, 08:48