Привіз гастролерів, зрізав паркан і влаштував пиятику: як пройшов день кандидата Бублика

ПОЛТАВА
18.07.2019, 06:49
Привіз гастролерів, зрізав паркан і влаштував пиятику: як пройшов день кандидата Бублика

У проміжку між підкупом виборців кандидат у народні депутати Юрій Бублик продовжує свою звичну справу – рекет під прикриттям громадського активізму.

Цього разу «розжитися на копійчину» Бублик спробував за рахунок приватної агрофірми «Подоляка» – на темі огородження цією агрофірмою лісу від Сем’янівки (Кротенок) до Лісних Полян.

Схема була класичною: від вивіскою «протесту громади» створити для бізнесу проблему, аби потім взяти гроші за її «вирішення». Слідуючи цій схемі, Бублик разом із «громадськими активістами» самовільно зрізав паркан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бублики від Бубликів: кандидати продовжують підкуп виборців

До власника ПАФ «Подоляка» як і до його ініціативи з огородженням лісу можна ставитися по-різному. Думки місцевих жителів із цього приводу розділилися.

Проте очевидно, що людина, яка двічі займала крісло в парламенті і балотується знову, має бути зразком дотримання норм законодавства. Бублик натомість демонструє правовий нігілізм.

Зрізання паркану, що огороджує ліс з боку автошляху, Бублик анонсував 16 липня. «Шановні жителі Полтави та району! Запрошую вас завтра на 13:00 до садівничого товариства «Лісові поляни» на толоку по демонтажу огорожі», – написав кандидат у себе на сторінці.

Але наступного дня ніякої «толоки» не було. Ні жителі Сем’янівки, ні полтавці ініціативою Бублика не зацікавилися. Роль «громади» відіграло близько сорока членів організації «С-14», яких було привезено аж із Києва.

Саме ці гастролери і займалися демонтажем паркану. Приклад їм показав сам Юрій Бублик разом із братом, не посоромившись викласти відповідні фото у Facebook.

Попри те, що демонтажем займалися «активісти за викликом», Бублик заявив, що діяв, «об’єднавшись із громадою».

Після завершення вандалізму Бублик із завезеною з Києва «громадою» відправилися в Сем’янівку, де влаштували гучне застілля у готельно-ресторанному комплексі «Золотий берег».

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35