Призначення сексологині послом у Болгарії

ПОЛІТИКА
28.12.2022, 08:45
Призначення сексологині послом у Болгарії

Як Олеся Ілащук пов'язана з оточенням Володимира Оманського

З'явилися нові цікаві подробиці щодо Олесі Ілащук, яку Володимир Оманський призначив новим послом у Болгарії.

Про це повідомляє блогер Володимир Бондаренко на своїй сторінці у Facebook.

Відповідно до інформації Володимира Бондаренка, двоюрідний брат послині – Василь Ілащук, який був головою НТКУ (за часів Ющенка), його конфідент і перший заступник – чоловік Оксани Білозір Роман Недзельський (нардеп Блоку Петра Порошенка до 19-го року). Їхня невістка – Лариса Білозір (нардепка групи «Довіра»), сват – Микола Кучер (нардеп групи «Довіра»).

Бондаренко зазначає, що «Довіра» пов'язана з Андрієм Іванчуком, який є мультимільйонером, другом та «гаманцем Арсенія Яценюка та Андрія Пишного» (новий голова НБУ та приятель Андрія Єрмака).

Також Бондаренко заявляє, що всі ці персонажі походять з досить впливового чернівецького земляцтва, куди входить і близький до президента Ілля Павлюк.

Прикметно, що двоюрідною сестрою Олесі Ілащук є дружина Івана Ринжука – чернівецького ринкового короля, якого не зуміли посадити за хабар у $250 тис.

«Саме він втягнув Олесю Ілащук в діамантовий бізнес, через що її викликали до слідчих. Вже після цих походів Ілащук й зайнялася аматорською психотерапією і почала працювати у британській школі», – написав Бондаренко.

Після неоднозначного призначення послом України в Болгарії психологині без дипломатичного досвіду Олесі Ілащук, народні депутати почали готувати зміни до закону «Про дипломатичну службу».

Зокрема йдеться про необхідність парламентського контролю за кадровими призначеннями у посольствах і консульствах України.

Володимир Оманський продовжує системно знищувати імідж України на міжнародній арені, призначаючи послами, замість кадрових дипломатів, колишніх Генеральних прокуророк та сексологинь з власного оточення.

Читайте також:
Політика
Після потужного прориву «Кварталу 95» у Швейцарії блазні з Банкової взялися множити «успіхи» на дипломатичному напрямі. Згадали за Болгарію.
19:23
Опінії
«Слуги урода» не припиняють руйнувати енергетичну систему держави. Фактично, вони свідомо підігрують російським загарбникам.
вчора, 20:35
Опінії
Я цілком розумію військових, які відмовляються приходити на засідання цієї комісії, бо відвідувати подібні заходи – то не поважати себе.
12 червня, 15:01
Опінії
Навіщо Україні міністр, який не вірить в ефективність детінізації економіки?
12 червня, 10:28
Опінії
А часто призводить до військових переворотів.
10 червня, 15:25
Політика
Найєм звинуватив Шмигаля та уряд у системному зриві програм побудови оборонних споруд, захисної інфраструктури в енергетиці та будівництві
10 червня, 11:55