Призначення сексологині послом у Болгарії

ПОЛІТИКА
28.12.2022, 08:45
Призначення сексологині послом у Болгарії

Як Олеся Ілащук пов'язана з оточенням Володимира Оманського

З'явилися нові цікаві подробиці щодо Олесі Ілащук, яку Володимир Оманський призначив новим послом у Болгарії.

Про це повідомляє блогер Володимир Бондаренко на своїй сторінці у Facebook.

Відповідно до інформації Володимира Бондаренка, двоюрідний брат послині – Василь Ілащук, який був головою НТКУ (за часів Ющенка), його конфідент і перший заступник – чоловік Оксани Білозір Роман Недзельський (нардеп Блоку Петра Порошенка до 19-го року). Їхня невістка – Лариса Білозір (нардепка групи «Довіра»), сват – Микола Кучер (нардеп групи «Довіра»).

Бондаренко зазначає, що «Довіра» пов'язана з Андрієм Іванчуком, який є мультимільйонером, другом та «гаманцем Арсенія Яценюка та Андрія Пишного» (новий голова НБУ та приятель Андрія Єрмака).

Також Бондаренко заявляє, що всі ці персонажі походять з досить впливового чернівецького земляцтва, куди входить і близький до президента Ілля Павлюк.

Прикметно, що двоюрідною сестрою Олесі Ілащук є дружина Івана Ринжука – чернівецького ринкового короля, якого не зуміли посадити за хабар у $250 тис.

«Саме він втягнув Олесю Ілащук в діамантовий бізнес, через що її викликали до слідчих. Вже після цих походів Ілащук й зайнялася аматорською психотерапією і почала працювати у британській школі», – написав Бондаренко.

Після неоднозначного призначення послом України в Болгарії психологині без дипломатичного досвіду Олесі Ілащук, народні депутати почали готувати зміни до закону «Про дипломатичну службу».

Зокрема йдеться про необхідність парламентського контролю за кадровими призначеннями у посольствах і консульствах України.

Володимир Оманський продовжує системно знищувати імідж України на міжнародній арені, призначаючи послами, замість кадрових дипломатів, колишніх Генеральних прокуророк та сексологинь з власного оточення.

Читайте також:
Світ
Корейський Мінфін спростував заяву першого віцепрем'єр-міністр України Юлії Свириденко, щодо розміру фінансової допомоги Україні
26 травня, 11:45
Політика
"Президент хоче грошей. Прем’єр хоче грошей. І вони знаходять покидька Гетманцева, який шукає рішення, які пригнічують економіку"
24 травня, 08:25
Політика
Олена Шуляк розмірковує про окремі купе для чоловіків та жінок, їдучи в окремому купе у поїзді на Варшаву
23 травня, 15:00
Політика
Сприйняття Володимира Зеленського і його камарильї на Заході неоднозначне, бо за спиною постійно стоїть голова держави Андрій Єрмак.
17 травня, 17:17
Політика
95 квартал робить з України посміховисько
15 травня, 15:02
Політика
Психіатрів хтось може покликати?
15 травня, 09:45