Про чергові схеми банди, яка керує Закарпатською поліцією

Опінії
16.03.2024, 16:15
Про чергові схеми банди, яка керує Закарпатською поліцією

Місцева поліція організувала корупційну схему на похованні померлих. Коли на Закарпатті приберуть з посад корупціонерів?

Голова профспілки "Правозахисники країни"

До скриньки профспілки знову потрапила цікава інформація про перевертнів.

До вашої уваги розповідь поліцейських про схему заробітку на перевезенні померлих у місті Ужгород.

Про чергові схеми банди, яка керує Закарпатською поліцією_1
Про чергові схеми банди, яка керує Закарпатською поліцією_3
Про чергові схеми банди, яка керує Закарпатською поліцією_5
Про чергові схеми банди, яка керує Закарпатською поліцією_7
Про чергові схеми банди, яка керує Закарпатською поліцією_9

Крім цього я особисто сьогодні дізнався про те, що керівник поліції Ужгорода Янчинський: бігає, переймається, вирішує аби схема з вивозом померлих працювала і йому нічого не було.

За інформацією Mykhailo Tkach, в місті Кривий Ріг Державне бюро розслідувань викрило схожу схему та оголосили підозри.

Про чергові схеми банди, яка керує Закарпатською поліцією_11

Читайте також:
Кримінал
Правоохоронцям із Вінниці повідомили про підозру в катуванні.
26 січня, 13:11
Кримінал
Через побиття потерпілий отримав множинні тілесні ушкодження.
19 січня, 16:27
Кримінал
Чернігівський апеляційний суд 16 січня змінив їй запобіжний захід — тримання під вартою без визначення розміру застави поліцейській.
16 січня, 16:41
Політика
Кар’єрний стрибок Андрія Нєбитова: від донецьких махінацій до управління фінансовими потоками в Нацполіції.
14 січня, 08:15
Кримінал
40-річна жінка, яка їхала на велосипеді, померла на місці події. Водій не викликав швидку допомогу та просто покинув місце події.
05 січня, 20:00
Війна
В Івано-Франківську арештували поліцейського, якого підозрюють у привласненні 2,7 мільйона гривень батька загиблої захисниці «Азовсталі».
05 січня, 19:05