Про "глибинну корупцію"

Опінії
20 лютого, 20:35
Про "глибинну корупцію"

У нас корупціонери відкриті й відверті, зухвалі й не ховаються

інвестиційний банкір

Кажуть, що в Україні немає глибинної корупції. І що в нас найкраща антикорупційна інфраструктура в Європі.

Так це правда ж…

Це в якійсь Німеччині чи Британії глибинна корупція. Корупціонери та корупційні оборудки ховаються десь на глибині. Не світяться. Тримаються у місцях, куди не потрапляє сонячне світло. Воно десь на дні, подалі від людських очей. І це не прийнято бути корупціонером, хизуватися статками.

І якщо спливає на поверхню, то здіймається такий галас…

Хіба це наш випадок? Хіба наші корупціонери йдуть на дно, хіба ховаються на глибині?

Та ні. Яке там. У нас корупціонери відкриті й відверті, зухвалі й не ховаються. У нас всі про всіх все знають. Яка ж це глибинна корупція? Все відкрито і прозоро, на видноті. Корупціонери не ховають свої статки, не заморочуються зі способом життя, а корупційні оборудки прості як кут дома. Будинки, машини, годинники й дорогі сумочки. Корупціонери самі волають про те, що вони корупціонери. І пишаються тим.

Тому у нас і не прийнято звільняти корупціонерів. Бо всі знають що то корупціонери ще в момент призначення. І за що ж звільняти людину, яка робить очікувані кроки й нічим вас не дивує. Всі знають, від кого призначають людей, кому треба подзвонити "Better call …" і куди йдуть грошові потоки.

Наша корупція - щира і відкрита, відверта як українська душа. Яка тягнеться до світла, а не ховається на глибину. Не те, що на лицемірному заході.

Так що так, нам до глибинної корупції ще йти і йти. Ще не одне велике будівництво має щасливо завершитись….

І правда ж, інфраструктура антикорупційна в нас крута і нова. Головне не зламати, як чудову нову іграшку. Просто цим скучним британцям і німцям вона не потрібна. Вони й так загнали свою корупцію в глибини. А у нас важко боротися з корупціонерами з допомоги корупціонерів і довелось створювати інфраструктуру з нуля.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Виміри
Частина друга. Прокурорсько-поліцейське ОЗУ в Національному університеті "Полтавська політехніка"
09:04
Опінії
Мафіозний спрут опанував всю структуру держави. Від корупції не сховатися навіть у лавах Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України...
вчора, 20:17
Опінії
В Україні не існує захисту прав власності. Він є на папері, але на практиці власнику доведеться вчитися виживати в умовах Дикого Заходу.
31 травня, 09:35
Політика
Мати Федорова володіє мотоциклом, який розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди
30 травня, 14:05
Кримінал
САП збирається оголосити в розшук звинуваченого в корупції депутата Трубіцина
30 травня, 07:35
Політика
Нового голову Верховного Суду Кравченка обрали 13 суддів, які взяли хабарі разом зі звільненим колишнім головою Князєвим, - Бутусов
27 травня, 12:15