Про рубльову повію на трасі Варшава-москва

Опінії
11.01.2023, 13:27
Про рубльову повію на трасі Варшава-москва

Питають: у яку ще дугу треба зігнути «волелюбний, практично європейський» народ, щоб він вже ніколи не прийшов до тями?

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Бо гнути вже далі нікуди. Стоїть знаком запитання з рожевою кулькою на підстеленому носовичку на парковій лавці. Робить селфі з пам'ятником рабству з перетовченою на пюре свідомістю.

Заторкнути тему білоруського феноменального «тихейшества» змушують заряснілі повідомлення експертів у чинах про невідворотність відкриття північного (білоруського) фронту російсько-української війни 2014-202… років.

В Гомелі вивантажують ешелони російських чмобіків по 700-800 у партії, до білоруських літаків чіпляють союзні ракети, до прикордонних районів білорусі надходить на реанімацію складський брухт «другої армії», у тому ж Гомелі прибулі союзники розмели теплі шкарпетки і спіднє.   

Знавці атак «фалангою з кіннотою на флангах і легкою піхотою поза строєм» суголосно пророкують неминучість вторгнення колгоспно-білоруських легіонів в Україну. Кремлівська сволота, пишуть, небудь-коли таки дотисне картопляну маріонетку, і та кине й свої 40 тисяч на освоєння пінських боліт. Чекають, доки замерзнуть. Болота.

Ні-ні, є й альтернативна думка щодо неминучості: «жодних приготувань не бачимо». З огляду на те, хто це каже, неминучість таки набуває ознак невідворотності. Бо нашому головному розвіднику пану Буданову й переломи у російсько-українській війні ввижаються двічі на місяць.

До слова, нормальні головні і не дуже розвідники мовчать у ганчірочку, а не пащекують про контрнаступи, контрбатареї і обізнаність про все на світі. І про героїчну свою бондіану пишуть у передсмертних мемуарах. Де ви, головні наші, були 23 лютого?

Нехай. Візьмемо до уваги й те, що регулярні викиди прогнозів Кирила Олексійовича можуть бути й елементарною дезою – щоб у клятих москалів у генштабі замакітрилося.

Щодо моці лукашенкових легіонів експерти висловлюють аргументовані сумніви – забрести в прип´ятські трясовини вони здуру зможуть, вийти – ні. І ми, привчені вірити навіть медійним балаболкам, схильні прийняти цю точку зору на ЗСБ. Збройні сили білорусі? Радше – філія ФСБ.

Адже наші там пристойно окопалися, щось видивлятися в баньках бульбофюрера наразі вже не будуть, справляться і з 103-ю Вітебською окремою гвардійською повітряно-десантною, і з 38-ю Брестською гвардійською десантно-штурмовою бригадами.

Але й завалювати шапками край гастінца старого не треба – якийсь вишкіл ті десантники мають. І вони – не чмобілізовані добровольці пригожина, підняті по тривозі зі шконок. Пану Залужному доведеться почухати потилицю, а хлопцям з дівчатами – докласти зусиль для перетворення пінських трясовин в аналог бахмутських лісосмуг.

Та те – терени піонтковських, жданових, арестовичів.

Наш п'ятак – про базу союзно-картопляної проституції. Ставимо хрест на сусідах. Не здатними виявилися «браты» на справжню «радзімнасць». Сцикуни, а не родичі. Надія на їх прозріння вмерла, не народившись, у травні 2020 – бо замість «Майдану» сподобилися сусіди на «міжсходовий майданчик»… 

Країна перетворена на плацдарм окосілих щурячих збльовишів, з її Зябрівки летять «іскандери» на українських дітей, з її летовища в Мачулищах злітають бомбардувальники Ту-22М3І з ракетами Х-22 на «критичну інфраструктуру» в пологових будинках і дитсадках. У відповідь на український різдвяний блекаут – «цішыня»…

Та ще й ображаються «опозиціонери», коли полки ім. Кастуся Калиновського та «Погоня» називаєш єдиними, на що брати виявилися здатними!

Ба, більше – журналіст-хвалько Вячорка заявив, що «серед білорусів є й безліч тих, хто веде партизанську війну». Ага, практично вже вигоріла земля під ногами у мокшанських зайд.

Так, страшно не лише білорусам. Але, пані Світлано Тихановська, ваша імітація боротьби вже декого з радикальних оглядачів вивела на пошук слідів ФСБ у вашому резюме. Цьому не віримо, принаймні, поки що, але принишклий у холуйському поклоні білоруський народ має вигляд кріпака, якого міняють на кавказьку вівчарку.

Вишляхетнюйтесь, браты, позбувайтеся «офіціантських жестів», доки не стало пізно. Бо після мовчазної упокореності і опереткових протестів вас на забій пожене вже не напівлегітимний (не звалили ж!)  пюрер з «Озерного» під Мінськом, а бункерний щур з-під Спаської вежі.

Чи вам по барабану – за кого вмирати?

«За небольшим исключением, белорус и трус уже звучит как рифмованный синоним»©.

Читайте також:
Війна
Громадяни США в Білорусі повинні негайно покинути країну
22.08.2023, 06:45
Війна
Опубліковані супутникові знімки ймовірного польового табору «вагнерівців» у Білорусі
29.06.2023, 07:05
Політика
Прокремлівський диктатор Білорусі нібито налагодив зв'язок із ватажком терористичного угруповання "Вагнер", аби врятувати Росію.
24.06.2023, 19:36
Війна
Поки що зарано говорити про передислокацію групи вертольотів ПКС рф ближче до кордону з Україною
09.03.2023, 13:09
Війна
Всупереч шкідницькій діяльності попередніх очільників, як от лейтенант Іван Баканов, головна вітчизняна спецслужба вражає саморозвитком.
03.03.2023, 17:28