Про вовка промовка

Опінії
07.04.2021, 11:45
Про вовка промовка

НАБУ виявило таємне сховище готівки глави Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка - конфісковано понад 5 мільйонів доларів.

Журналіст, оглядач

НАБУ виявило таємне сховище готівки глави Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка - конфісковано понад 5 мільйонів доларів. Безпека Вовка забезпечував його брат - заступник начальника управління Служби зовнішньої розвідки України Юрій Зонтов!

3,7 мільйона доларів, 840 тисяч євро, 20 тисяч фунтів стерлінгів, 230 тисяч гривень, 100 шекелів, а також колекцію старовинного  антикварного начиння вилучили детективи НАБУ уу у таємному сховищі глави Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка!

Як повідомляють джерела Цензор.Нет, Вовк обладнав секретне сховище готівки в конспіративній квартирі в скромному будинку за адресою Джона Маккейна, 22, на Печерську (колишня вулиця Івана Кудрі).

Квартира оформлена на жін ку-адвоката, нею користувалася сім'я Вовка. Заходи безпеки Вовк обрав жорсткі, квартиру вдалося виявити тільки в момент передачі хабаря.

Національне антикорупційне бюро затримало на передачі хабаря Юрія Зонтова - рідного брата глави Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка (рідне прізвище глави адмінсуду Вовка - Зонтов, він взяв прізвище своєї дружини після шлюбу).

А тепер невеликий шок. Зонтов є заступником начальника управління Служби зовнішньої розвідки України! Саме Зонтов забезпечував прикриття і безпеку таємних корупційних афер свого брата.

Зонтов був прийнятий на службу в СЗР на високу посаду, але голова СЗР Валерій Кондратюк, призначений на посаду за протекцією голови Офісу президента Андрія Єрмака, не бачив, що рідний брат Вовка в робочий час займається не державною службою, а сімейними корупційними справами. Зонтов при цьому в порушення закону про держслужбу не зупинив дію свого адвокатського свідоцтва, і цього теж ніхто не помітив. Схоже, СЗР не перевіряє діяльність своїх співробітників - ну або навпаки, так було треба?

Про вовка промовка_1

Виникає питання - а чи не було знаходження Зонтова на високій посаді в СЗР результатом таємних корупційних домовленостей між главою ОП Єрмаком і главою ОАСК Вовком? Адже не могли ж не знати, кого тримають на такій високій посаді? Хто ж пролобіював? Але ж такий продасть Батьківщину і все її держтаємниці за кілька тисяч доларів ...

5 квітня заступник начальника управління СЗР Зонтов у службовий час отримав 100 тисяч доларів хабаря, залишив собі 20 тисяч доларів, а 80 тисяч передав на квартиру-сейф свого брата ...

Як видно, корупціонерами рідні брати Зонтов та Вовк були нахабними й масштабними, а ось розвідники з них - ніякі ...

Прохання до всіх співробітників СЗР - підкажіть обставини призначення Зонтова, хто його лобіював, чому він так вільно замість служби займався корупцією, хто не перевірив здавання ним адвокатського свідоцтва?

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Корупціонера Артема Ситника призначено заступником Голови НАЗК
13 травня, 14:55
Кримінал
Верховний суд виніс остаточний вердикт та конфіскував у Киви 1,2 млн. гривень
13 травня, 14:30
Політика
Псевдопатріот Борис Філатов за погодженням із депутатами міської ради Дніпра віддав 176 гектарів угідь в оренду агромагнату.
13 травня, 08:18
Кримінал
Корупційну справу Миколи Різника направлено на новий судовий розгляд у суді першої інстанції
04 травня, 18:51
Кримінал
04 травня 2022 року в Полтавському апеляційному суді має відбутися судове засідання
02 травня, 19:05
Опінії
Гроші міжнародних донорів не для вас. Вони – для України і українців.
24 квітня, 12:25