Про вовка промовка

Опінії
07 квітня, 11:45
Про вовка промовка

НАБУ виявило таємне сховище готівки глави Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка - конфісковано понад 5 мільйонів доларів.

Журналіст, оглядач

НАБУ виявило таємне сховище готівки глави Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка - конфісковано понад 5 мільйонів доларів. Безпека Вовка забезпечував його брат - заступник начальника управління Служби зовнішньої розвідки України Юрій Зонтов!

3,7 мільйона доларів, 840 тисяч євро, 20 тисяч фунтів стерлінгів, 230 тисяч гривень, 100 шекелів, а також колекцію старовинного  антикварного начиння вилучили детективи НАБУ уу у таємному сховищі глави Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка!

Як повідомляють джерела Цензор.Нет, Вовк обладнав секретне сховище готівки в конспіративній квартирі в скромному будинку за адресою Джона Маккейна, 22, на Печерську (колишня вулиця Івана Кудрі).

Квартира оформлена на жін ку-адвоката, нею користувалася сім'я Вовка. Заходи безпеки Вовк обрав жорсткі, квартиру вдалося виявити тільки в момент передачі хабаря.

Національне антикорупційне бюро затримало на передачі хабаря Юрія Зонтова - рідного брата глави Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка (рідне прізвище глави адмінсуду Вовка - Зонтов, він взяв прізвище своєї дружини після шлюбу).

А тепер невеликий шок. Зонтов є заступником начальника управління Служби зовнішньої розвідки України! Саме Зонтов забезпечував прикриття і безпеку таємних корупційних афер свого брата.

Зонтов був прийнятий на службу в СЗР на високу посаду, але голова СЗР Валерій Кондратюк, призначений на посаду за протекцією голови Офісу президента Андрія Єрмака, не бачив, що рідний брат Вовка в робочий час займається не державною службою, а сімейними корупційними справами. Зонтов при цьому в порушення закону про держслужбу не зупинив дію свого адвокатського свідоцтва, і цього теж ніхто не помітив. Схоже, СЗР не перевіряє діяльність своїх співробітників - ну або навпаки, так було треба?

Про вовка промовка_1

Виникає питання - а чи не було знаходження Зонтова на високій посаді в СЗР результатом таємних корупційних домовленостей між главою ОП Єрмаком і главою ОАСК Вовком? Адже не могли ж не знати, кого тримають на такій високій посаді? Хто ж пролобіював? Але ж такий продасть Батьківщину і все її держтаємниці за кілька тисяч доларів ...

5 квітня заступник начальника управління СЗР Зонтов у службовий час отримав 100 тисяч доларів хабаря, залишив собі 20 тисяч доларів, а 80 тисяч передав на квартиру-сейф свого брата ...

Як видно, корупціонерами рідні брати Зонтов та Вовк були нахабними й масштабними, а ось розвідники з них - ніякі ...

Прохання до всіх співробітників СЗР - підкажіть обставини призначення Зонтова, хто його лобіював, чому він так вільно замість служби займався корупцією, хто не перевірив здавання ним адвокатського свідоцтва?

Читайте також:
Заступник керівника СЗР допомагав ексголові ОАСКу переховувати нажите "непосильним суддівством".
вчора, 22:14
Оперуповноважений співробітник Служби безпеки України, який торгував персональними даними громадян, постане перед Фемідою.
20 квітня, 11:34
Про прокурорські пенсії, бурштин та землю...
19 квітня, 11:53
Ситник повідомив про якусь технічну допомогу з боку уряду Британії.
15 квітня, 14:51
На Івано-Франківщині двоє співробітників кіберполіції затримані на хабарі 150 тис грн
09 квітня, 18:30
Декілька чиновників з Укрзалізниці полюбляють мільйонні розтрати на перельоти та рейси теплохода в 700 тисяч.
09 квітня, 14:49