Про єдність в Україні та боротьбу протилежностей

Опінії
21.12.2023, 07:09
Про єдність в Україні та боротьбу протилежностей
Фото: Facebook

Коли у державного керма блазень, чекай біди звідусіль. Але, якщо цей блазень має ще й цілу команду — буде катастрофа.

Журналіст

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Заява Володимира Зеленського про команду у 5-6 людей, на яких в Україні, тримається практично все, перетворює українців у заручників цієї самої команди. Бо без цих людей, як сказав президент, ми позбавимось усього, в тому числі ППО.

Чому ця команда складається лише з 5-6 людей, Зеленський не пояснив. Як не пояснив і того, що заважає розширити цю команду до 50-60 людей, до якої б увійшли не лише наближені до президента, а й ті, хто здатен вести, як любить говорити президент, «треки».

Досить вже ділити людей на «своїх» і «чужих»! Досить уже публічно принижувати Головнокомандувача Збройних Сил України, називаючи його «Валєрою» й вішати на журналістів ярлики ворогів.

Україна у нас — одна і всі ми — президенти, як говорив колись сам Зеленський.

За два останні роки Telegram-помийки, керовані планктоном з Офісу пРезидента обзивали мене і «тупим очкариком з Еспресо», і «кроликом-порохоботом», і «крисьонішем-платним ботом Порошенка». Подібного наслухалися й мої колеги з «Прямого» та «5 каналу».

Я не знаю, хто там вправляється у тому, аби обливати нас усіх брудом — Подоляк, Литвин чи колишній член фракції «Блоку Петра Порошенка» Сірожа Лещенко. Це врешті-решт не так і важливо.

Проте я знаю точно, що так не повинно бути. Оскільки єдність, Володимире Олександровичу, це — коли єдині не на словах, а на ділі, доведіть це нарешті.

Читайте також:
Опінії
І водночас Укренерго, Енергоатом, ДТЕК, ERU, ОГТСУ та Укртрансгаз та інші патріоти готуються до «важливої» конференції в Будапешті.
12 квітня, 15:41
Війна
Уряд США заважає знищенню нафтопереробної промисловості РФ, бо зростуть ціни на «чорне золото». А ще — зміцняться позиції Дональда Трампа.
22 березня, 19:23
Полтава
Представник олігархічного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов підшукує собі нових покровителів. Очевидно, патронат Олега Кулініча став тягарем.
17 березня, 08:48
Політика
Обранець від фракції «Слуга народу» Руслан Горбенко вважає, що всі українці з інвалідністю придатні до війська. Натомість депутати — ні.
12 березня, 12:37
Політика
Там, де особа почувається абсолютно безкарною, — відкривається безмежне поле для зловживань. Доведено «слугами народу» і соросятами.
08 березня, 13:36
Опінії
45-й американський президент зараз грає на руку путіна, шантажуючи Білий дім. Уряд Джозефа Байдена опинився у надскладній ситуації.
06 лютого, 13:32