Проблему Макухівського сміттєзвалища обговорили в Полтавській ОДА

ПОЛТАВА
03.10.2016, 14:47

Засідання щодо проблеми Макухівського сміттєзвалища відбулося сьогодні в Полтавській облдержадміністрації. Його зініціював «Останній Бастіон» та місцева громада Макухівки. Зібралися посадовці – голова обласної ради Олександр Біленький, голова ОДА Валерій Головко, його заступник Олег Пругло, голова Полтавської райради Михайло Кононенко, заступник міського голови з питань з питнаь ЖКХ Олексій Чепурко, представники «Останнього Бастіону», мешканці Макухівки й прилеглих сіл.

Упродовж півгодинної розмови посадовці так і не погодили алгоритм вирішення проблеми переповненого смітника та створення заводу з перероблення або ж утилізації відходів.

Погодили зібратися в п’ятницю, щоби почути відповідь міської ради на поставлені питання. Зазначимо, міський голова Олександр Мамай та його заступник Михайло Шевченко проблему звалища вчергове проігнорували.

Зазначимо, Валерій Головко не пустив на засідання всіх охочих – мешканців Макухівки та полтавців, залишивши їх чекати за дверима. На зауваження «Останнього Бастіону» з цього приводу, посадовець відреагував підвищеним тоном, чим порушив діловий етикет та показав ставлення до мешканців проблемного регіону. 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: СПЕЦРЕПОРТАЖ. МАКУХІВКА: Полтавська зона відчуження

Читайте також:
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
вчора, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
17 січня, 11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
17 січня, 10:43