Професійна льодова арена у Полтавському районі має право на життя – депутати облради провели виїзне засідання профільної комісії (відео)

09 жовтня, 07:05
ПОЛТАВА

8 жовтня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Ігор Горжій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти. Було розглянуто цілий ряд питань з приводу підтримки спорту на Полтавщині.

Проте найцікавіше питання, про будівництво у Полтавському районі сучасної спортивної льодової арени, народні обранці відклали на кінець.

Більшість із них, разом із начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександром Буцьким виїхали до села Сем'янівка, де їх зустрів місцевий мешканець, підприємець, президент Полтавської обласної федерації хокею та головний редактор видання «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов.

Саме він уже не перший місяць пропонує безкоштовно передати у комунальну власність не один гектар землі для будівництва льодової арени. На місці ймовірної нової споруди і провели виїзне засідання комісії обласної ради.

Геннадій Сікалов показав земельну ділянку, яку він хоч завтра готовий безкоштовно і офіційно передати у комунальну власність області. Також наголосив, що це місце розташоване в унікальному, екологічному куточку Полтавського району. Від обласного центру його відділяє лише кілька кілометрів. Окрім того, на його території вже є всі необхідні комунікації.

На засідання виїзної комісії завітали і полтавські хокеїсти. Вони зазначили, що наразі Полтавщина єдина область в Україні де немає професійної льодової арени. За її будівництво полтавські спортсмени борються вже не перший рік, проте все безрезультатно. Протягом останніх трьох років їх годують лише обіцянками. Екс-голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко разом зі свої колишнім першим заступником Андрієм Пісоцьким не дотрималися обіцянок побудувати принаймні льодовий майданчик і цим самим підтримати хокеїстів та фігуристів області. Разом з тим, за офіційними джерелами на це було виділено не один десяток мільйонів: як з обласного, так і державного бюджетів. Де наразі ці кошти, можна лише здогадуватися.

Нині у полтавських хокеїстів єдина надія на здоровий глузд депутатів облради – не відмовитися від цього мальовничого куточку у Полтавському районі. Адже такої вигідної пропозиції вже може і не бути. Депутати облради після тривалої дискусії пообіцяли вже на найближчій сесії винести питання про передачу земельної ділянки з приватної власності у комунальну. І вже одразу після цього розробити відповідну проектну документацію та незабаром розпочати будівництво можливо першого в Україні спортивного комплексу такого типу. 


Читайте також:
Завдяки БПД проблеми вдається розв’язати здебільшого на досудовому рівні.
вчора, 18:13
Українського маляра і графіка Івана Дряпченка вшанували у його рідному селі Василівка на Полтавщині.
вчора, 09:45
Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.
вчора, 09:09
Під час наради у голови Полтавської ОДА підняли питання перевезення ветеранів війни.
09 грудня, 17:53
Мешканцями Кременчука на вулиці Героїв України було виявлено непритомну 14-річну дівчину.
09 грудня, 09:30
8 грудня мешканець Полтави випав із вікна третього поверху власної квартири.
09 грудня, 08:35